Bezbłędnie wykończone etykiety do kabli i komponentów

Nowa drukarka etykiet BMP™61 firmy Brady jest mobilna, szybka, a dzięki bezprzewodowej łączności realizuje wiele zadań z zakresu identyfikacji korzystając z szerokiej gamy trwałych etykiet do zadruku.

Wysoka wydajność

Drukarka etykiet BMP™61 (Zdj. BRADY)

Nowa drukarka termotransferowa BMP™61 przeznaczona jest do szybkiej i wydajnej identyfikacji przewodów, kabli i komponentów. Dzięki materiałom o wysokich parametrach, które sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych zastosowaniach przemysłowych, drukarka etykiet BMP61 to solidny partner w terenie i niezawodna maszyna w warsztacie.

Jeśli osiągnięciom Twojego zakładu dorównać mogą tylko najlepsi, wytrzymała i niezawodna drukarka BMP61 z pewnością spełni oczekiwania i stanie się naturalnym pierwszym wyborem do zadań identyfikacji na długie lata.

Najważniejsze funkcje drukarki

Wytrzymała i przenośna drukarka BMP61 dostępna jest w wersji obsługującej łączność bezprzewodową, z oprogramowaniem do tworzenia etykiet LabelMark oraz aplikacjami mobilnymi Brady. Teraz możesz w łatwy sposób zaprojektować etykietę lub wysłać jej projekt za pomocą smartfona do drukarki BMP61, która błyskawicznie i bez problemu wydrukuje żądany format. W przypadku dużej liczby wzorów można je przenieść z komputera korzystając z portów USB drukarki. Sprawdź etykietę przed drukiem na dużym, kolorowym ekranie dotykowym, dzięki czemu unikniesz błędnych wydruków i strat na materiale. Dzięki wskaźnikom na ekranie dowiesz się, czy do ukończenia zadania wystarczy tuszu i etykiet.

Etykiety na każde potrzeby

Wytrzymała drukarka termotransferowa BMP61 jest kompatybilna z 600 rodzajami etykiet i taśm barwiących. Każde zestawienie materiałów stanowi trwałe rozwiązanie identyfikacyjne zaprojektowane na najbardziej ekstremalne warunki i pozwalające utrzymać identyfikację kabli i komponentów w szczególnie wymagających gałęziach przemysłu. Drukarka BMP61 drukuje koszulki termokurczliwe, etykiety samolaminujące, etykiety wypukłe, zawieszki oraz inne elementy do identyfikacji na szerokiej gamie materiałów, w wielu rozmiarach i kolorach o maksymalnej szerokości do 50,80 mm.

Odpowiadając na konkretne potrzeby klientów w zakresie identyfikacji, firma Brady tworzy również niestandardowe etykiety na zamówienie w wybranych kształtach lub wymiarach, konkretnych kolorach lub wzorach, a także z wstępnie nadrukowanym logotypem. Wystarczy włożyć przygotowane na zamówienie etykiety do drukarki, by poradzić sobie z każdym zadaniem identyfikacyjnym.

Drukarka etykiet BMP™61 oferuje o wiele więcej funkcji do obsługi identyfikacji przewodów i komponentów.  Więcej informacji na temat BMP61 i online video

BRADY Polska

Bezpłatna infolinia: 800 080 178

central_europe@bradycorp.com

www.brady.pl