Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL 2021

19 października 2021 - 21 października 2021

Targi METAL 2021 – nowa data, niezmienna jakość

Od 19 do 21 października 2021 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbywać się będą Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży w Europie.

Do Kielc od lat przyjeżdżają firmy z Belgii, Białorusi, Francji, Niemiec, Rosji i Ukrainy, a samo wydarzenie zyskało miano pomostu pomiędzy wschodem a zachodem. To właśnie podczas tych targów nawiązywane są kontakty biznesowe o wymiarze globalnym. Spotkania branży odlewniczej w Kielcach to od lat promocja innowacyjnych technologii i możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami.

Ostatnia edycja kieleckiego święta odlewnictwa zgromadziła blisko 300 wystawców z 28 krajów świata. Targi zajęły niemal 10 000 metrów kwadratowych. „Przemysłowa Jesień 2018” była rekordowa i wyniosła blisko 4.000 branżowych zwiedzających – przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu: sektora odlewniczego, maszynowego i elektromaszynowego, kolejowego, stoczniowego, zbrojeniowego, robotyki i  automatyki, motoryzacji oraz przemysłu lotniczego. Przyjechali oni do Targów Kielce z najdalszych zakątków świata, m.in. Austrii,  Belgii, Estonii, Francji, Litwy, Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Uzbekistanu, Niemiec, Czech, Włoch, Ukrainy, Węgier, Białorusi, Słowacji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Rosji, Turcji, Indii, Chin czy Japonii. Był to absolutny rekord, a „Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” zapisała się w annałach polskiego odlewnictwa. Wśród kilku tysięcy ekspertów z całego świata byli uczestnicy 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa.

Szczegóły

Początek:
19 października 2021
Koniec:
21 października 2021
Witryna internetowa:
https://www.targikielce.pl/metal

Miejsce wydarzenia

Kielce