Kamery termowizyjne na dronach

Systemy DRONE firmy FLIR do inspekcji budowlanej, energetycznej i innej

System DRONE (Fot. FLIR)

Bezzałogowy system fotolotniczy (UAS – Unmanned Aircraft Systems) wyposażony w kamerę termowizyjną do inspekcji instalacji przemysłowych, budynków i innych.

Zapomnij o spędzeniu godzin na drabinie, czy długich, żmudnych inspekcjach trudno dostępnych obiektów. Mając najnowszy system DRONE firmy FLIR zapewniasz sobie idealny komfort pracy i błyskawiczną analizę problemu, przy czym nie zmusza on do kupowania kosztownych kamer czy wykorzystywania pełnowymiarowych samolotów.

Harmonogram pracy to dosłownie minuty!

Indywidualni nabywcy i firmy wymagają dokładnych informacji o stanie budynków, jakie zamierzają nabyć lub remontować. System FLIR UAS jest idealnym narzędziem do identyfikacji wad izolacji, zawilgocenia konstrukcji czy stanu pokryć dachowych.

Łącząc stabilność lotu, technologie żyroskopowych głowic, oprogramowanie do telefonów/tabletów i transmisję obrazu, z popularnym i uznanym, co do swej jakości na świecie modelem DJI Inspire 1 oraz najwyższej, światowej klasy kamerami termowizyjnymi firmy FLIR otrzymujemy kompletne i niezawodne rozwiązanie.

Więcej informacji na stronie