Amerykańska technologia w Poznaniu

    Po raz pierwszy, właśnie w Poznaniu, na targach Mach-Tool zostanie zaprezentowane jedyne w Europie urządzenie do cięcia wodą OMAX 80X korporacji OMAX z USA,  z systemem podwójnego mostu i podwójnej pompy. Właśnie mieszkańcy Poznania, oraz odwiedzający stoisko firmy JetSystem – dystrybutora na Polskę maszyn amerykańskiej korporacji, będą mogli zobaczyć to niezwykłe urządzenie.

    Tym razem firma JetSystem w Elblągu, dystrybutor urządzeń do cięcia wodą światowego lidera tej technologii – amerykańskiej korporacji OMAX, ponownie zaskoczy odwiedzających targi Mach-Tool w Poznaniu. Właśnie tam,  w dniach od 8-11 czerwca br., na stoisku o powierzchni 120 m2 zostanie zaprezentowane niezwykłe w skali całej Europy urządzenie do cięcia wodą OMAX 80 X wyposażone w system podwójnego mostu i podwójnej pompy. To tak, jakby w jednej maszynie zawrzeć dwa waterjety na raz!

    Nowy, dwubramowy system daje użytkownikom możliwość kupna dodatkowej głowicy tnącej bez potrzeby zakupu nowej maszyny. Dzięki temu użytkownik ma dwie maszyny w jednej! Dual Bridge System  jest dostępny przy zakupie maszyn 60120, 80X oraz 120X. Jednak użytkownicy posiadający już któryś z tych modeli maszyn w konfiguracji z pojedynczą bramą, mogą doposażyć maszynę w nowy system dwubramowy.

    – Centra obróbcze 60120, 80X oraz 120X posiadające doskonale sprawdzony system trakcyjny, tną znacznie precyzyjniej niż konkurencyjne maszyny z dual bridge. Centra obróbcze OMAX z systemem dwubramowym Y są tańsze w eksploatacji oraz pozwalają zaoszczędzić czas pracy maszyny – mówi Przemysław Prajsnar, dyrektor sprzedaży firmy JetSystem w Elblągu.