Artykuły BHP od firmy MEWA

Każdy, kto używa czyściw firmy MEWA, potrzebuje z reguły także rękawic, butów ochronnych oraz innych artykułów BHP. Dlatego firma jednocześnie oferuje klientom artykuły ochronne, w które mogą oni wyposażyć swój personel, a tym samym sprawić, że wykonywana praca stanie siᶒ prostsza i bezpieczniejsza. Wyposażenie BHP to idealne uzupełnienie usług w zakresie tekstyliów przemysłowych firmy MEWA.

Paleta artykułów BHP oferowana jest pod marką „World Wide Work by MEWA“. W katalogu lub w sklepie internetowym firmy klient może znaleźć np. półbuty lub sznurowane buty z cholewką. Może wyposażyć swoich pracowników zatrudnionych w warsztacie w buty ochronne o ciekawym wyglądzie lub też w stylowe półbuty znanych producentów takich jak np. Lee Cooper czy Label No Risk. Może również wybrać lekkie sportowe modele firmy Ducati, nie mówiąc już o szerokim wyborze produktów marki Korsar.

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Nowoczesne, lekkie i elastyczne buty ochronne oferowane są we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Klienci znajdą tutaj obuwie z podeszwą odporną na przebicia, buty odporne na działanie wysokiej temperatury z antypoślizgową podeszwą gumową lub też buty odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczy. W zależności od potrzeb nadają się one do różnych zastosowań – wszędzie jednak tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.

Rękawice ochronne chronią dłonie pracowników w wielu przypadkach ryzyka, na jakie narażone sᶏ w trakcie wykonywania codziennej pracy. Dostępne są zatem rozwiązania pozwalające w odpowiedni sposób chronić dłonie w każdym zawodzie: np. modele o właściwościach antystatycznych (ESD) czy też specjalne rękawice dla spawaczy. Wykonane są one z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się odpornością na ścieranie, przecięcie, rozerwanie czy też przekłucie. 

Wszystkie oferowane artykuły wykonane są zgodnie z europejskimi normami i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dla użytkownika jest w tym wypadku jedna zasadnicza korzyść: w ramach zarządzania tekstyliami firmy MEWA wszystko może on zamówić u jednego dostawcy, zarówno czyściwa w systemie pełnej obsługi, jak i wyposażenie BHP dla pracowników.

Artykuły marki World Wide Work firmy MEWA można zamawiać na stronie:

http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/