Astraada z medalem

    Firma ASTOR otrzymała Medal Europejski BCC za przemienniki częstotliwości Astraada Drive. Prestiżowa nagroda została przyznana w najnowszej XXI edycji ogólnopolskiego przedsięwzięcia, organizowanego przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

    Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje i patenty. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody oraz certyfikaty. Nagrodzone Medalem Europejskim przemienniki częstotliwości Astraada Drive, które zapewniają płynną regulację prędkości obrotowej silników elektrycznych – spełniają wszystkie wymagane przez BCC kryteria.

    „Na rynku napędów elektrycznych działa wielu dostawców, jednak polska marka Astraada Drive funkcjonalnością oraz jakością wykonania nie odbiega od produktów znanych producentów, liderów rynku, a oferowana jest w znacznie niższych cenach, co w obecnym okresie dostosowuje produkt do oczekiwań klientów. Przyznanie Astraada Drive Medalu Europejskiego jest ważnym wyróżnieniem i dowodem uznania dla dostarczanego przez nas rozwiązania ”- komentuje Stefan Życzkowski, Prezes ASTOR Sp z o.o.

    Te nowoczesne i przyjazne urządzenia sprawdzają się nawet w najbardziej zaawansowanych aplikacjach przemysłowych, charakteryzują się wysoką bezawaryjnością i umożliwiają pracę w skrajnie niekorzystnych warunkach. Dodatkowo zastosowanie przemienników częstotliwości przynosi oszczędności energii elektrycznej oraz zwiększa efektywność stosowania napędów.

    Przemienniki częstotliwości Astraada Drive są najczęściej wykorzystywane przez producentów maszyn (OEM), w systemach wentylacji i klimatyzacji (HVAC), w gospodarce wodno-ściekowej oraz w automatyzacji linii produkcyjnych.