Bezpłatne szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych

CadXpert oraz GM System zapraszają na ostatnie szkolenie online z cyklu „Projektowanie w NX do druku 3D”. Webinarium odbędzie się 27 maja o godz. 11 i będzie poświęcone zagadnieniom modelowania do druku z żywic fotopolimerowych.

Cykl szkoleń online to wspólny pomysł firm CadXpert – dystrybutora profesjonalnych maszyn do druku 3D Stratasys, MakerBot oraz Formlabs oraz GM System, która zajmuje się sprzedażą oprogramowania marki Siemens.

Podczas szkoleń online specjalista z firmy GM System prezentuje funkcjonalności programu NX CAD, a następnie model jest przygotowywany do druku 3D w wybranej technologii. Podczas najbliższego webinarium będzie można dowiedzieć się więcej na temat technologii druku z żywic fotopolimerowych. Specjalista z firmy CadXpert pokaże, jak ustawić model do druku w programie PreForm należącym do drukarek Formlabs (LFS/SLA) oraz GrabCAD Print, który służy do przygotowywania modeli do wytwarzania na maszynach Stratasys w technologii PolyJet.

Szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych

Nagrania poprzednich webianrów z cyklu Projektowanie w NX do druku 3D  znajdują się na stronie: https://cadxpert.pl/akademia-druku-3d/