Brady – BMP71 – Jedno inteligentne urządzenie, które wydrukuje wszystko

Firma Brady – specjalista w zakresie systemów identyfikacji i znakowania towarów – wprowadza najnowsze rozwiązania technologiczne w sferze drukowania etykiet za pomocą urządzeń przenośnych. Nowa drukarka BMP71 to urządzenie z najwyższej półki w asortymencie przenośnych drukarek Brady, doskonałe pod względem wydajności i profesjonalnych systemów.

Model BMP71 nadaje się do drukowania etykiet na kable i przewody dla branży telekomunikacyjnej, informatycznej i energoelektrycznej, a także drukowania znaków bezpieczeństwa i piktogramów używanych w przemyśle procesowym. Sposób wykonania i możliwości techniczne urządzenia sprawiają, że nadaje się ono do zastosowania nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Atuty opisywanego modelu to – poza intuicyjnym sposobem obsługi – duży kolorowy wyświetlacz LCD, interfejs użytkownika obsługiwany za pomocą polskiego menu oraz pełna klawiatura z układem QWERTY, za pomocą której można szybko tworzyć etykiety z kombinacjami tekstu, symboli (dostępnych jest ponad 500) i kodów kreskowych.

BMP71 to drukarka termotransferowa, która drukuje etykiety o rozdzielczości 300 dpi z prędkością 38 mm/sek., co sprawia, że można ją uznać za najszybszą i najdokładniejszą drukarkę spośród dostępnych na rynku. Umożliwia drukowanie etykiet różnej wielkości, na 30 różnych rodzajach materiałów, w tym na koszulkach termokurczliwych, etykietach samoprzylepnych, taśmach winylowych do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń oraz etykietach wykrawanych.

www.bradyeurope.com