Ceremonia wręczenia nagród 2007

26 lutego br. w Pałacu Lubomirskich, w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród: Produkt Roku 2007 miesięcznika Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych, Produkt Roku 2007 magazynu Control Engineering Polska oraz Najlepszy Dostawca IT dla Przemysłu w roku 2007 magazynu MSI Polska. Podczas uroczystości rozstrzygnięto również konkurs firm: Mitsubishi Electric i MPL Technology dla studentów wyższych szkół technicznych w Polsce.

Celem Automation-Scholarship było znalezienie nowych oraz nowatorskich pomysłów, które wykorzystują sprzęt automatyki Mitsubishi Electric i w realnych zastosowaniach pozwalają uzyskać większą oszczędność energii, większą dokładność i wyższą jakość oraz ulepszone przetwarzanie wyjść. Control Engineering Polska objęło konkurs patronatem medialnym.

Uroczystość przebiegała w podniosłej, ale i radosnej atmosferze. Przybyli goście nie kryli zadowolenia z otrzymanych wyróżnień. Zapowiadali jednocześnie swój udział w następnych edycjach konkursów.

W przypadku magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych nagrody są tym cenniejsze, że przyznane przez czytelników magazynu, a więc bezpośrednich użytkowników nagrodzonych produktów.