ELEKTROTECHNIKA 2009

Do rozpoczęcia Targów ELEKTROTECHNIKA 2009 pozostały cztery miesiące. Dobiegają już końca intensywne prace związane z organizacją wydarzeń im towarzyszących – zarówno szkoleń, warsztatów i konferencji, jak i konkursów.

 

Najważniejszym wydarzeniem Targów ELEKTROTECHNIKA 2009 będzie cykl szkoleń dla ponad 1200 specjalistów –  inżynierów elektryków, projektantów, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli film wykonawczych i inwestycyjnych, deweloperów, przedstawicieli samorządów lokalnych i spółdzielni mieszkaniowych, a także zarządców i właścicieli hoteli.

Szkolenia te organizowane są wspólnie wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Polską Izbą Architektów R.P., SARPem, Polską Izbą Hotelarstwa, Fundacją Gmin Polskich oraz  Stowarzyszeniem Zarządców Nieruchomości.

Do prowadzenia szkoleń zaproszeni, oprócz uznanych autorytetów jak m.in.: prof. Henryk Markiewicz i dr Antoni Klajn, dr Edward Musiał, zostali przedstawiciele takich firm jak: APATOR, BAKS, EL-IT, EL-Q, EMITER, GEWISS, GRODNO, JEAN MUELLER, KOS ELEKTRO SYSTEM, LCN, TWELVE ELECTRIC.

 

Targi ELEKTROTECHNIKA 2009 skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. W ramach Targów zorganizowana zostanie Wystawa Innowacyjnych Rozwiązań w Budownictwie skierowana głównie do inspektorów nadzoru, kadry kierowniczej i przedstawicieli firm wykonawczych – budowlanych i instalacyjnych, inwestorów, developerów,  zarządców nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowych oraz architektów i projektantów. W ramach tej wystawy zorganizowanie zostaną szkolenia: „Instalacje teletechniczne i teleinformacyjne” oraz „Okablowanie strukturalne w inteligentnych budynkach”.

Firma LCN poprowadzi szkolenie „Proces budowy inteligetnego domu – waga uzgodnień międzybranżowych”.

Firma KOS omówi problem wykorzystania instalacji inteligentnej i tradycyjnej przy zachowaniu spójności wzornictwa w nowoczesnych pomieszczeniach podczas prelekcji „Integracja osprzętu elektroinstalacyjnego przy wykorzystaniu instalacji tradycyjnej i inteligentnej”.

 

Po raz pierwszy zorganizowana zostanie Strefa Innowacji, która da Wystawcom możliwość dodatkowego, bezpłatnego zaprezentowania w niej swoich najnowszych, innowacyjnych produktów. Patronat nad tą strefą jak i nad całymi Targami sprawuje Minister Gospodarki.

 

Trwa także przyjmowanie zgłoszeń w konkursie „NA NAJLEPIEJ ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĘ W SEKTORZE MSP w BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ i OŚWIETLENIOWEJ”.

Kampania informacyjna dotycząca Targów prowadzona jest bardzo szeroko. Możemy zagwarantować, że każdy posiadający uprawnienia budowlane elektryk oraz inżynier, a także projektant i architekt posiadający uprawnienia do projektowania dostanie zaproszenie na nasze Targi i na towarzyszące im spotkania. W sumie zostanie rozesłanych ponad 70 tysięcy zaproszeń.

 

Targi odbędą się w dniach 23 – 25 marca 2009 w nowoczesnym obiekcie Warszawskiej Hali Wystawienniczej EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (wjazd od ulicy Bema).