Elektryczna maszyna gwintująca D-BD

Maszyny gwintujące są zaprojektowane tak, aby ułatwić gwintowanie zarówno otworów przelotowych, jak i nieprzelotowych od M3 do M52. Stosowane są głównie w warsztatach, które wykonują obróbkę skrawaniem (frezowanie i strojenie) oraz obróbkę metalu, jak również w zakresie montażu, konserwacji i w zakładach serwisowych, które od czasu do czasu wykonują gwinty.

Zastosowanie elektrycznej gwintownicy D-BD pozwoli Ci doświadczyć nowego wymiaru gwintowania. Maszyna idealna do częstego gwintowania, jest elastyczna i cicha. Nie wymaga wysokich kosztów stałych, co zapewnia oszczędności zakładowe.

Maszyny gwintujące, które oferujemy charakteryzują się wysoką wydajnością oraz znacznym przyśpieszeniem procesu gwintowania.

Ten model posiada elastyczne ramię gwintujące zapewniające szeroki kąt i zakres pracy. Może on operować kątem gwintu poprzez ustawienie głowicy pod pożądanym kątem. Gwintowanie staje się o wiele lżejsze i nie obciąża ciała pracownika. Miejsce pracy jest bardziej ergonomiczne i zapewnia swobodę oraz zwiększa bezpieczeństwo.

Bardzo niskie koszty eksploatacji!
Praca z elektryczną maszyną gwintującą D-BD to gwarancja ergonomicznej pracy i oszczędność czasu, a co za tym idzie, pieniędzy!
Elektryczne maszyny gwintujące są łatwe w instalacji i obsłudze, mają wysoką wydajność.
D-BD pozwala na szybkie pozycjonowanie i szeroką skalę zakresu roboczego.
Szybka wymiana oprawek ze wszystkimi jest wyposażona w sprzęgło przeciążeniowe.
Elektryczne maszyny gwintujące są zarówno obsługiwane ręcznie i automatycznie oraz posiadają regulowaną prędkość obrotową.
Elektryczna maszyna do gwintowania wyposażona jest w jasny wyświetlacz, który zapewnia szereg funkcji technicznych,
takich jak regulowana prędkość obrotowa, regulowana głębokość, różne wybrane wielkości gwintu, obsługiwane ręcznie lub automatycznie.
Do maszyn oferujemy także stoły robocze oraz magnesy, które umożliwiają zamontowanie maszyny w dowolnym miejscu pracy.