Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja SAP Business One Roadshow

13 czerwca 2019

Dziś w dobie cyfryzacji, innowacyjności i transformacji biznesowej niezwykle istotne jest korzystanie z nowoczesnych technologii co w znacznym stopniu przekłada się na sukces firm i podnosi ich prestiż na rynku.

Zapraszamy Państwa na czerwcowe SAP Business One Roadshow w Gdyni, podczas którego  zaprezentujemy rozwiązanie SAP Business One – najlepsze rozwiązanie dla najlepszych. System kompletny, elastyczny, nowoczesny i sprawdzony.

W czasie spotkania zaprezentujemy w jaki sposób efektywnie zarządzać firmą, tak aby praca zespołowa była łatwa, prosta i przyjemna.

Dla wytrwałych na zakończenie konferencji przygotowaliśmy dwugodzinny rejs statkiem, podczas którego będziemy wsłuchiwać się w szum morza popijając lampkę wina.

W skrócie: przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo wiedzy, ważnych informacji i interesujących prezentacji o rozwiązaniach SAP, które są w Twoim zasięgu. Dołącz do grona firm, które dzięki nowym technologiom dynamicznie i stale się rozwijają, dogłębnie rozumieją swoje procesy biznesowe oraz działają sprawniej niż kiedykolwiek.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły

Data:
13 czerwca 2019
Witryna internetowa:
https://events.sap.com/pl/2019-b1-roadshow-gdynia/pl/home

Organizator

SAP

Miejsce wydarzenia

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
ul. Jerzego Waszyngtona 19
Gdynia, 81-342 Polska
+ Google Map