Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT 2021

28 kwietnia 2021 - 29 kwietnia 2021

Zapraszamy na targi EURO-LIFT, kompleksowe wydarzenie dotyczące branży dźwigowej w Kielcach

O nowościach produktowych i usługowych przemysłu dźwigowego podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT od 28 do 29 kwietnia 2021 roku w Targach Kielce

Po raz szósty, w Targach Kielce odbędzie się EURO-LIFT, wydarzenie, które przyciąga wielu zwiedzających, gości i firmy z różnych krajów. Jest to platforma łącząca producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. Wysoki poziom targów, wystawa i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące umożliwiają poznanie najnowszych osiągnięćinnowacyjnych urządzeń i rozwiązań stosowanych w branży dźwigowej.

Targi EURO-LIFT to okazja do spotkania z przedstawicielami firm branżowym z wielu krajów.
W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 100 firm z 14 krajów. Wydarzenie odwiedzają również reprezentanci najbardziej prestiżowych organizacji i stowarzyszeń branżowych z Europy.

Wydarzenia towarzyszące

Targi EURO-LIFT dają możliwość kompleksowej prezentacji osiągnięć branży dźwigowej: od nowości, po zespoły napędowe, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin.  Wystawcy mogą zaprezentować swoją ofertę, a także wymienić doświadczenia i zaktualizować wiedzę. Tematyka przedsięwzięcia jest bardzo szeroka, a jego dopełnieniem są liczne wydarzenia towarzyszące: specjalistyczne, merytoryczne spotkania i konferencje. Poruszane zagadnienia dotyczą m.in. prawidłowej eksploatacji, modernizacji, instalacji i konserwacji dźwigów oraz digitalizacji w branży.

Zapraszamy na kolejną edycję targów EURO-LIFT od 28 do 29 kwietnia 2021 roku do Targów Kielce

Szczegóły

Początek:
28 kwietnia 2021
Koniec:
29 kwietnia 2021
Witryna internetowa:
https://www.targikielce.pl/euro-lift

Miejsce wydarzenia

Kielce