Fluke w najnowszej promocji dodaje iPady do kamer termowizyjnych

  Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów wprowadzonego w ub.r. przez firmę Fluke systemu Fluke Connect. W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do końca czerwca, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini (w zależności od modelu kamery).

  W ramach zaplanowanej do końca czerwca promocji klienci, którzy kupią kamerę Fluke Ti200, Ti300 lub Ti400, otrzymają w prezencie iPad Air. Zakup kamer z serii Ti100, a więc Fluke Ti105, Ti110 lub Ti125, będzie premiowany iPadem Mini.

  Po pobraniu darmowej aplikacji z Apple App Store, iPad – kompatybilny już wtedy z systemem Fluke Connect – może stać się centrum komunikacyjno-obliczeniowym wspierającym proces pomiarowy i analityczny.

  System Fluke Connect to największe na świecie rozwiązanie z użyciem połączonych przyrządów, umożliwiające bezprzewodowy przesył danych z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu natychmiastowej interpretacji wyników. Fluke Connect obejmuje już ponad 20 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i efektywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych.

  Kamery Fluke z serii Ti105, Ti110 i Ti125 oraz Ti200, Ti300 i Ti400 przeznaczone są do diagnostyki przemysłowej, elektrycznej i budowlanej.

  Zapraszamy na www.fluke.pl