HandySorb: Łatwe usuwanie rozlewów przemysłowych

Brady przedstawia HandySorb, nowe praktyczne narzędzie do usuwania rozlewów w wielu rodzajach miejsc pracy. Mop HandySorb ma wysuwany uchwyt, a specjalne podkładki umożliwiają bezpieczne usuwanie rozlewów w bardzo wydajny i łatwy sposób.

Bezpieczne usuwanie rozlewów

HandySorb jest wyposażony w obojętne chemicznie wkładki z propylenu meltblown, które nie reagują z żadną rozlaną substancją. Bezdotykowy system szybkiego mocowania umożliwia użytkownikom zbieranie różnorodnych cieczy bez konieczności dotykania usuwanych substancji. W razie potrzeby można użyć wysuwanego uchwytu, aby zachować bezpieczną odległość podczas usuwania rozlewu.

Łatwy w użyciu

Mop HandySorb jest łatwy w obsłudze i bardziej ergonomiczny w porównaniu z rozwiązaniami do kontroli rozlewów z zastosowaniem samych podkładek lub granulatu. Zatrzaskiwane podkładki HandySorb ograniczają konieczność pochylania się, zginania lub klękania, aby skutecznie usunąć rozlaną ciecz. Całkowicie rozłożony mop HandySorb zwiększa zasięg użytkownika o 1,83 metra, zapewniając skuteczniejsze i łatwiejsze czyszczenie w trudno dostępnych miejscach.

Wysoka wydajność

Podkładki stosowane z mopem HandySorb są w stanie w ciągu kilku sekund wchłonąć rozlaną ciecz. Chłonność wkładki wynosi 25-krotność jej masy, co pozwala na zmniejszenie objętości odpadów i kosztów ich utylizacji. Dzięki temu mop HandySorb jest niezwykle wydajnym narzędziem do usuwania rozlewów w każdej branży.

Zobacz, jak łatwo jest bezpiecznie i wydajnie usuwać rozlane ciecze.

BRADY Polska