Honeywell tworzy nową jednostkę ds. bezpieczeństwa przemysłowego

Fot. Pixabay

Honeywell ogłosił utworzenie Honeywell Industrial Safety – części Honeywell Automation and Control Solutions obejmującej działy specjalizujące się w rozwiązaniach dla bezpieczeństwa: Honeywell Safety Products, Honeywell Analytics, Honeywell Specialty Safety and City Technology. Utworzona w ten sposób nowa, połączona jednostka pozwala zaoferować zintegrowane rozwiązania dla bezpieczeństwa oraz systemy monitoringu środowiska pracy w czasie rzeczywistym, niezbędne do reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem i poprawy produktywności.

„Wiele organizacji i ich pracowników na całym świecie już teraz polega na produktach Honeywell, by pomagać w ochronie własnej i firmy przed zagrożeniami bezpieczeństwa. Niemniej jednak, w miarę wzrostu stopnia złożoności organizacji, wzrostu ilości ryzyka oraz rozproszenia geograficznego swojej działalności, pojawia się również konieczność monitorowania w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się w ich przedsiębiorstwach,” wyjaśnia Sean Clay, wiceprezes oraz generalny menedżer w firmie Honeywell Industrial Safety, w regionie EMEA. „Dzięki połączeniu ekspertyzy kilku jednostek specjalizujacych się w dziedzinie bezpieczeństwa, Honeywell Industrial Safety potrafi wesprzeć te potrzeby, poprzez ofertę zintegrowanych rozwiązań dla bezpieczeństwa.”

Honeywell odkrywa nowe sposoby integrowania czujników, środków ochrony idywidualnej, oprogramowania czy baz danych tak, by stworzyć precyzyjny obraz bezpieczeństwa w całym przedsiębiorstwie prezentowany w czasie rzeczywistym, który umożliwi szybkie i pewne reagowanie na zagrożenia w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie wzrost produktywności przedsiębiorstwa, jego wydajności oraz dochodowości.

Aby uzyskać więcej informacji od Honeywell Industrial Safety, największego na świecie dostawcy kompleksowych rozwiązań w zakresie  środków ochrony indywidualnej (ŚOI), zapraszamy na stronę  http://www.honeywellsafety.com.