HPAmeeting 2019 – premierowe targi w branży hydrauliki, pneumatyki i automatyki

W dniach 27-28 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się nowe wydarzenie – Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting.

Celem targów jest umożliwienie prezentacji najnowszych produktów, technologii i urządzeń stosowanych w hydraulice, pneumatyce i automatyce. W zakresie tematycznym mieszczą się m.in.: elementy i systemy hydrauliczne, elementy i systemy pneumatyczne, sterowanie i mechatronika, napędy, układy napędowe i ich podzespoły, techniki pomiarowe i laboratoryjne.

HPAmeeting umożliwi nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i rozmów pomiędzy dostawcami, a odbiorcami branżowych usług i rozwiązań. W ramach wydarzenia odbędzie się cykl konferencji, seminariów oraz warsztatów. Wystawę połączą tematycznie następujące strefy: Strefa Hydrauliki, Strefa Pneumatyki, Strefa Automatyki, Strefa Robotyzacji i Automatyzacji.

Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny. Targom towarzyszyć będą:

  Seminarium pt.: „Sektor techniki płynowej – nowoczesne rozwiązania techniczne” – Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych;

– Seminarium pt.: „Predykcyjne utrzymanie ruchu maszyn z użyciem układów ciągłego monitorowania” – ADENSO Adapted Engineering Solutions.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie HPAmeeting w jej centrum, to znaczący atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne.

Do odwiedzenia HPAmeeting zostaną zaproszeni dyrektorzy, inżynierowie, kierownicy i specjaliści ds. technicznych oraz utrzymania ruchu, główni mechanicy i technolodzy kadra zarządzająca zakładów i linii produkcyjnych. Nasi odwiedzający będą reprezentować m. in. branże: automotive, lotniczą, budowlaną, rolniczą, medyczną, szklarską i spożywczą oraz maszyn i narzędzi.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.hpameeting.pl.