III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO organizowane po raz kolejny w Polsce

III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO jest organizowane po raz kolejny w Polsce w dniach 18-19.05.2023 w CWK Opole.

Podczas naszego forum specjaliści z branży produkcyjnej, inżynierowie procesu, managerowie działów i dyrektorzy produkcji  spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu. Spotkania podczas dwóch dni Forum odbywają się w formie prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, które prowadzą partnerzy branżowi Forum, eksperci w swoich dziedzinach. Forum to przede wszystkim okazja do zdobycia know-how od ekspertów na bazie już zrealizowanych projektów.

Czystość techniczna komponentów zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 to obecnie jeden z najważniejszych tematów w firmach produkujących części dla branży samochodowej i lotniczej. Wprowadzenie jej i utrzymanie w procesie produkcyjnym stanowi nie lada wyzwanie. Jak to zrobić?

Procesy gratowania i mycia mają wpływ na ostateczny poziom czystości technicznej komponentów, które są dostarczane na montaż finalny. Kluczowe znaczenie ma również poziom czystości pomieszczenia w jakim odbywa się produkcja tych komponentów oraz zastosowane opakowania i środki zabezpieczające przed ich ponownym zabrudzeniem.

Zagadnienia kontroli czystości technicznej zgodnie z VDA 19 i ISO 16232 dopełniają całości.

III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO przygotowuje dla uczestników pakiet nowych tematów związanych z czystością techniczną w elektro-mobilności oraz wykorzystaniem paliwa wodorowego w przemyśle samochodowym, dając możliwość uzyskania odpowiedzi dotyczących czystości technicznej na praktycznie każde pytanie w jednym miejscu, podczas dwóch dni naszego Forum.