„Instalacje elektryczne” już w księgarniach

Jest to najnowsze, dziewiąte już wydanie cenionej i popularnej książki dotyczącej INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, napisane przez profesora Henryka Markiewicza.

Jednym z najważniejszych atutów tej unikalnej książki – poradnika jest prostota języka opisującego bądź co bądź  dość trudne zagadnienia.

W nowym wydaniu zaktualizowano wiele zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych, zaprezentowano nowe normy, położono również nacisk na komputerowe wspomaganie projektowania IE.

Książka może być z powodzeniem wykorzystania przez inżynierów, monterów elektryków, specjalistów z zakresu elektrotechniki, projektantów układów elektrycznych, ale również studentów kierunków technicznych, a nawet uczniów techników i szkół branżowych.

Publikację polecamy szerokiemu gronu Czytelników – inżynierów, techników i monterów elektryków, którzy zajmują się projektowaniem, wykonywaniem i eksploatacją instalacji elektrycznych. Poradnik przyda się również studentom uczelni technicznych na kierunkach np. Elektrotechnika czy Energetyka, ale także uczniom szkół technicznych o profilu elektrycznym.

Autor prof. dr hab. inż. HENRYK MARKIEWICZ jest wieloletnim wykładowcą na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej. W swoim dorobku ma wiele książek oraz około 100 publikacji naukowych i naukowo-technicznych dotyczących urządzeń i stacji elektroenergetycznych, instalacji elektrycznych oraz uziemień i ochrony przeciwporażeniowej.


Źródło: PWN