Jedyne takie targi – KOMPOZYT-EXPO®

8 i 9 października 2019 odbędą się 10. Międzynarodowe Targi  Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® – jedyna wystawa poświęcona technologiom i produktom kompozytowym w Polsce.

Jubileuszowa edycja

Pierwsza edycja Targów KOMPOZYT-EXPO® miała miejsce w 2009 roku, gdy technologie kompozytowe były w Polsce tematem zupełnie niszowym – w porównaniu do tradycyjnych materiałów, takich jak aluminium czy stal, stanowiły jedynie 5,5% całej produkcji. Z roku na rok ich popularność rosła, aby już w 2012 osiągnąć rekordowy wynik 16% udziału w rynku. Targi KOMPOZYT-EXPO® są obecnie jedyną imprezą branżową organizowaną w Polsce, ukierunkowaną na dynamicznie rozwijający się rynek materiałów kompozytowych i niewątpliwie przyczyniły się do ich promocji. Jubileuszowa edycja będzie okazją do świętowania sukcesu, ale też zwrócenia uwagi na to, że potencjał tej technologii nie jest w Polsce jeszcze w pełni wykorzystany. Dla organizatorów stanowi to nieustanną inspirację do pracy i polepszania oferty.

Nie tylko wystawa

Targi KOMPOZYT-EXPO® zbudowały swoją renomę poprzez międzynarodowe grono wystawców i zwiedzających, ale także poprzez bogaty program towarzyszący. Kompozyty to nadal dział technologii, nad którym prowadzone są intensywne badania. W jubileuszowym dla targów roku nie zabraknie specjalistycznych warsztatów eksperckich, zorganizowanych przy współpracy z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych: salonu LAB-CONTROL, w którym firmy prezentują szerszej publiczności swoje najnowsze akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optyczny i kontrolno-pomiarowy oraz nowego salonu SEAL-BOND – miejsca, gdzie producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania zaprezentują swoje rozwiązania potencjalnym odbiorcom. Uczestnicy targów będą również mogli wziąć udział w fachowych i ciekawych prelekcjach oraz przełomowych rozmowach o dalszych kierunkach rozwoju branży kompozytowej.

Zaplanuj swój udział na targach

Do imprezy pozostało niespełna 4 miesiące, grono wystawców rośnie z każdym dniem, a 15% spośród nich to zupełnie nowi gracze w historii targów, polscy jak i zagraniczni goście. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali ułatwienie – po rejestracji na stronie www.kompozyt-expo.pl można pobrać identyfikator, który po wydrukowaniu uprawnia do bezpłatnego wejścia na targi przez 2 dni.

Organizatorem Targów KOMPOZYT-EXPO® jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi odbędą się w dniach 8-9 października w EXPO Kraków