Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym w Warszawie

Sala szkoleniowa pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym Junkers-Bosch w Warszawie (Fot. Junkers-Bosch)

W Centrum Szkoleniowym Junkers-Bosch w Warszawie powstała pierwsza w Polsce profesjonalna sala do szkoleń z zakresu instalacji i serwisu pomp ciepła.

W nowej sali od początku marca br. Trenerzy Junkers-Bosch prowadzić będą szkolenia z instalacji i serwisu pomp ciepła dla instalatorów, serwisantów oraz partnerów handlowych, którzy chcą bliżej poznać produkty firmy.

W nowej, bogato wyposażonej przestrzeni szkoleniowej zaprezentowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania grzewcze wykorzystujące między innymi pompy ciepła marki Bosch. Uczestnicy szkoleń będą mogli zapoznać się z kompletnymi rozwiązaniami różnych typów pomp: gruntowej z chłodzeniem pasywnym, powietrznej z dodatkowym źródłem ciepła i powietrznej z wbudowanym zasobnikiem. W sali szczegółowo zaprezentowano zagadnienia: hydrauliczne, równoważenia hydraulicznego, układów automatyki i badania przepływów. Cały układ został tak zaprojektowany i wykonany, aby można było zaprezentować współpracę różnych źródeł ciepła, np. kaskadę kotłów wiszących dużej mocy we wzorcowym rozwiązaniu hydraulicznym oraz nowoczesny przemysłowy kocioł kondensacyjny.

Fot. Junkers-Bosch

Junkers-Bosch, jako jeden z liderów rynku pomp ciepła, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom partnerów i klientów i oferuje szkolenia z najnowszych rozwiązań grzewczych. „Chcemy, aby nasza nowa sala szkoleniowa była miejscem, w którym profesjonaliści z branży grzewczej będą mogli poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie instalacji i serwisowania pomp ciepła. Te przyjazne środowisku urządzenia grzewcze są coraz bardziej popularne na polskim rynku. Naszym celem jest, aby pracownicy firm instalacyjnych i serwisowych, z którymi współpracujemy, byli najlepszymi ekspertami od tych rozwiązań na polskim rynku. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze szkolenia” – mówi Jacek Parys, Kierownik Działu Technicznego Bosch Termotechnika.

Fot. Junkers-Bosch

Z oferty Centrum Szkoleniowego Junkers-Bosch w Warszawie korzystają instalatorzy, serwisanci, handlowcy i projektanci, a także uczniowie szkół średnich i wyższych, które kształcą przyszłych fachowców w branży grzewczej. Odbywają się tutaj nie tylko szkolenia teoretyczne, ale też praktyczne warsztaty poświęcone technologiom i urządzeniom Junkers-Bosch, podnoszące kwalifikacje zawodowe uczestników szkoleń.

Szkolenia praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych Trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia zaprojektowane zostały w atrakcyjny sposób z wykorzystaniem filmów, animacji oraz symulatorów paneli i automatyki. Poprawia to atrakcyjność przekazywanych informacji i zwiększa ich przystępność.

Fot. Junkers-Bosch

Źródło: Junkers-Bosch