Klucz udarowy z uchwytem pistoletowym Ingersoll Rand® 2175MAX 1″

Ingersoll Rand 2175MAX Wysokiej trwałości, lekki klucz udarowy o wadze zaledwie 8,2 kg, zapewniający ponad 2715 Nm momentu obrotowego na odkręcanie.

Nowy klucz 2175MAX jest zaprojektowany dla pracowników serwisu pojazdów i utrzymania ruchu, którzy poszukują narzędzi o bardzo wysokim momencie obrotowym i odpowiednim kącie pracy, nadających się do ciężkich prac wymagających dokręcania śrub w pojazdach użytkowych, naczepach, autobusach i ciężkim sprzęcie.

Klucz Ingersoll Rand® 2175MAX 1″ zapewnia maksymalny moment obrotowy na odkręcanie 2715 Nm i waży zaledwie 8,2 kg.

Nowe narzędzie posiada stalowe wrzeciono, obudowę udaru oraz płytę ścierną, co zwiększa trwałość, skraca czas przerw i chroni przed uszkodzeniem podczas intensywnego użytkowania. Solidny stalowy mechanizm udarowy zapewnia maksymalną siłę, aby sprostać wymaganiom pracy w najcięższych warunkach. Waga narzędzia jest równomiernie rozłożona, aby poprawić ergonomię pracowników podczas intensywnej pracy wymagającej dokręcania wielu śrub.

Inne zalety klucza udarowego 2175MAX 1″:
• Chwyt boczny z 360-stopniową regulacją położenia ergonomicznej rękojeści, co umożliwia dostosowanie do konkretnej pracy.
• Zaawansowana konstrukcja silnika, który zachowuje moc podczas intensywnej pracy.
• Kompozytowa obudowa odporna na środki chemiczne i stalowa końcówka do pracy w trudnych warunkach.
• Obrotowe przyłącze węża, które zapobiega jego skręcaniu i umożliwia użytkownikowi swobodne poruszanie się w warsztacie.
• Regulator mocy do zmiany prędkości narzędzia
• Trwałość z 2-letnią gwarancją

Klucz 2175MAX dostępny jest również z wrzecionem 6″, aby zwiększyć dostęp do głęboko osadzonych połaczeń oraz w wersji prostej: 2850MAX i 2850MAX-6.

Dodatkowe informacje dotyczące klucza udarowego z uchwytem pistoletowym Ingersoll Rand 2175MAX 1″ dostępne są na stronie www.IRTools.com/2175MAX.