Komtech z certyfikatem ISO 9001:2008

  Komtech Sp. z o.o. posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 wydany przez Firmę Q&R Polska Sp. z o.o.

  Zarząd spółki Komtech, dążąc do zaspokojenia potrzeb i życzeń Klienta na rynku usług informatycznych, podjął decyzję o wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2008. Tak postawiony cel został zrealizowany w czerwcu 2010 r., otrzymując z rąk firmy zewnętrznej Certyfikat Jakości potwierdzający wdrożenie systemu zgodnego z wymaganiami normy. Jest on niezależnym dowodem poświadczającym skuteczne zarządzanie oraz zdolność do rozwoju i ciągłego doskonalenia firmy.

  Certyfikowany w firmie Komtech System Zarządzania Jakością obejmuje:

  • Sprzedaż, projektowanie, wdrażanie i opiekę w zakresie infrastruktury systemów informatycznych
  • Sprzedaż, projektowanie, tworzenie, wdrażanie i opiekę w zakresie oprogramowania do wspomagania zarządzania
  • Sprzedaż, dostawy i opiekę w zakresie gotowych produktów informatycznych

  Nadrzędnym celem działalności firmy Komtech jest oferowanie rozwiązań oraz świadczenie usług informatycznych doskonale dopasowanych do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych, jak też potrzeb biznesowych Klientów. Potrzeby i oczekiwania Klientów stanowią dla spółki punkt wyjścia wszelkich podejmowanych działań, dlatego też dąży ona do stałego podnoszenia jakości wyrobów i usług. Budowanie i utrzymanie opinii rzetelnego i godnego zaufania Partnera wśród Klientów oraz firm współpracujących to główne motto firmy Komtech.

  „Zaufanie jakim Klient darzy naszą firmę to wartość nieprzekładalna na żadne inne. Przez przeszło 20 lat systematycznie pracujemy nad podnoszeniem jakości świadczonych usług, a zadowolenie Klienta znajduje się bardzo wysoko na liście naszych priorytetów. Nasze starania wciąż dążą do tego, aby nie stracić zaufania Klienta. Liczymy zatem, że posiadany Certyfikat Jakości oraz aktywne doskonalenie wszystkich obszarów naszej działalności przełożą się na korzyści zarówno dla Klientów, Dostawców jak i nas samych” – Prezes Zarządu, Komtech Sp. z o.o.