Lampa UV LED Fire Jet FJ601 firmy Phoseon

Firma Phoseon Technology ogłosiła nowe rozwiązanie utwardzania Lampa UV LED FireJet™ FJ601, które upraszcza modernizację dzięki niezależnej konstrukcji chłodzonej powietrzem. Dzięki współczynnikowi kształtu zoptymalizowanemu dla wąskich pras internetowych, FireJet FJ601 jest idealny do szerokiej gamy zastosowań fleksograficznych, offsetowych i obrotowych.

Nowe, chłodzone powietrzem rozwiązanie zapewnia klientom stabilność procesu dzięki opatentowanej technologii Phoseon TargetCure ™, o stabilnym, spójnym i precyzyjnym utwardzaniu UV. TargetCure umożliwia bezpieczne wykonywanie zadań związanych z żywnością i bezpieczeństwem medycznym, przy użyciu atramentów LED Low Migration, oprócz standardowych etykiet i folii termokurczliwych. Spójne i stabilne wyjście FJ601 zapewnia powtarzalne wyniki przy każdym przebiegu dla procesu o wysokiej wydajności.

Źródła światła FJ601 firmy Phoseon zapewniają wysoką moc wyjściową dla prędkości druku do 750 fpm (230 m / min) i są dostępne dla typowych szerokości internetowych w zakresie od 8-20 cali (200-500 mm). FJ601 to rozwiązanie wymagające niewielkiej konserwacji z prostymi wymianami filtra powietrza – bez użycia narzędzi.

Phoseon oferuje w pełni zintegrowane rozwiązania modernizacyjne LED do drukowania w wąskim pasie, które składają się z klocków składowych stacji, w tym źródeł światła i modułowego systemu zasilania i sterowania Flex Tower. Technologia LED firmy Phoseon oferuje przetwornikom możliwość drukowania na cienkich podłożach, wrażliwych na ciepło, przy szybszych szybkościach utwardzania z bardziej niezawodnym procesem utwardzania.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

https://www.automatech.pl/?s=phoseon

https://www.phoseon.com/products/uv-curing-systems/firejet