Lampa UV LED Fire Jet FJ605 firmy Phoseon

.JPG version of FJ605 Renders

Chłodzony powietrzem system zapewniający prędkość prasy do 1000 fpm.

Firma Phoseon Technology przedstawia niezależną lampę polimeryzacyjną LED FireJet ™ FJ605 UV LED do zastosowań fleksograficznych.

FJ605 wprowadza na rynek wiodący na rynku poziom natężenia napromienienia powietrza do 20 W / cm2. Zwiększyło to całkowitą moc wyjściową promieniowania UV, zapewniając doskonałą dawkę, zaawansowany interfejs sterowania; jest dostępny w długościach lamp, które obejmują całą gamę pras wąskich i środkowych.

FJ605 został zaprojektowany dla odbiorców, którzy chcą uzyskać wiodącą na rynku wydajność i cyfrową kontrolę. Jest idealny do zastosowań wymagających prędkości do 1000 f / min (300 m / min) w szerokościach druku 600 mm lub 675 mm i zaawansowanych możliwości interfejsu cyfrowego do ścisłej kontroli procesu, takich jak procesy o niskiej migracji do pakowania żywności.

FJ605 ma kilka zalet w stosunku do swoich konkurentów na rynku” – powiedziała Sara Jennings, starszy inżynier ds. Marketingu technicznego Phoseon. „Na przykład jest to wysokowydajne, autonomiczne, chłodzone powietrzem rozwiązanie, które nie wymaga wentylatorów i agregatów wody lodowej. Wykorzystuje to mniejszą moc systemu w porównaniu z tradycyjnymi produktami rtęciowymi i chłodzonymi wodą, oszczędzając energię elektryczną konwerterów, a jednocześnie nadal pracując na prasach z dużą prędkością. ”

FJ605 ma wydajność niezbędną do zwiększenia możliwości prędkości wiodących na rynku pras i wystarczająco kompaktowy, aby zmodernizować istniejące zainstalowane maszyny, dając konwerterom możliwość prowadzenia większej działalności.

Ponadto FJ605 obsługuje następujące opatentowane ulepszenia technologiczne:

  • Technologia TargetSure ™, oczekująca na patent technologia, która monitoruje natężenie promieniowania UV w czasie rzeczywistym, że Phoseon zadebiutował także na Labelexpo Americas 2018.
  • Technologia WhisperCure ™ zapewnia wiodącą wydajność chłodzoną powietrzem przy zmniejszonym poziomie decybeli, co zapewnia ciszej i bezpieczniejsze środowisko dla operatorów
  • Technologia TargetCure ™ zapewnia szybką jednolitość wydajności dzięki możliwości natychmiastowego włączania i wyłączania diod LED oraz niezawodności działania w całym okresie eksploatacji lampy.

FJ605 będzie dostępny w czwartym kwartale 2018 roku.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

https://www.automatech.pl/?s=phoseon