Lotos Oil wyróżniony

    Lotos Oil został laureatem prestiżowego rankingu Liderzy Eksportu na Wschód. – Nasze zaangażowanie już od wielu lat, nie ogranicza się tylko do sprzedaży, lecz związane jest z eksperckim wsparciem dla użytkowników naszych produktów. Nie tylko zresztą w Rosji, ale również w Azerbejdżanie, Kazachstanie czy Kirgizji – komentował wyróżnienie Jacek Neska, prezes spółki Lotos Oil.

    – Porównując analogiczne okresy styczeń-kwiecień 2010 i 2009 możemy stwierdzić, że tylko w przypadku samej Rosji eksport Lotos Oil wzrósł o 35%, w tym olejów półsyntetycznych aż o 265% – dodaje.

    Lotos Oil obecny jest na rosyjskim rynku od wielu lat. Eksport spółki koncentruje się przede wszystkim na rozwoju współpracy z odbiorcami olejów silnikowych i środków smarnych dla przemysłu. – Naszymi partnerami są doświadczone firmy – dystrybutorzy środków smarnych na rynku rosyjskim, od lat współpracujące z największymi zakładami przemysłowymi na terenie całej Rosji. Współpracujemy też z bezpośrednimi odbiorcami olejów samochodowych, mając dużą nadzieję i ambicje na rozbudowę w najbliższych latach sieci dystrybucyjnej w Rosji – zaznacza Cezary Kogucik, szef eksportu w Lotos Oil.