Lublin miejscem spotkania przedstawicieli branży energetycznej

  W dniach 17 – 19 listopada w Targach Lublin S.A. odbędzie się kolejna, VIII edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS.

  Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego. W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują zarówno firmy o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych),  jak i indywidualni przedsiębiorcy. Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do kooperacji i wymiany doświadczeń w gronie branżowych specjalistów wśród których znajdują się m.in.: przedstawiciele zakładów energetycznych, elektrowni, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

  Zakres tematyczny targów obejmuje elektroenergetykę i elektrotechnikę (m.in. wytwarzanie, przesył, dystrybucję i przetwarzanie energii elektrycznej oraz cieplnej, urządzenia i osprzęt, automatykę, budownictwo energetyczne, rozwiązania informatyczne, inteligentne sieci energetyczne), energetykę alternatywną i odnawialną, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł i technologii jej pozyskiwania (energia wodna, wiatrowa, słoneczna, geotermalna, biomasa), a także energetykę jądrową.

  Części ekspozycyjnej towarzyszy panel ekspercki w postaci bogatego programu wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami branżowymi. Szkolenia i konferencje koncentrują się na najbardziej  aktualnych i istotnych  tematach dla branży.  Podczas VIII edycji Targów ENERGETICS poruszony zostanie temat innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań dla energetyki, zmian regulacji prawnych oraz kierunków rozwoju samej branży. Nie zabraknie również szeregu prezentacji i wystąpień promocyjnych wystawców.

  VIII Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2015 zostały objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Gospodarki. Partnerem Głównym Tragów jest PGE Dystrybucja S.A.

  W tym samym czasie odbędą się Targi Technologii Szerokopasmowych INFORSTRADA.

  Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.energetics.targi.lublin.pl,  gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o Targach ENERGETICS.