Made in Poland. Imitacje nie dla zawodowców – AUTOEVENT to oryginał!

  Najważniejsze i najliczniejsze spotkanie wiodących firm z branży motoryzacyjnej oraz mistrzostwo organizacyjne to najczęściej powtarzane opinie osób, które uczestniczyły w największym spotkaniu dedykowanym dla sektora automotive – konferencji AutoEvent.

  Przez 10 lat AutoEvent zyskał sobie nie tylko miano najbardziej merytorycznej konferencji przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej lecz także stał się miejscem gdzie łączy się biznes. Dlatego też od kilku lat oprócz firm z Polski, gościmy również przedstawicieli z takich państw jak: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Czechy, Rosja, Turcja, Chiny, Japonia. Stali uczestnicy, którzy brali udział podczas wszystkich dziesięciu edycji wiedzą, że spotkanie to, to również świetna okazja do nawiązania kooperacji, ponieważ rokrocznie biorą w nim udział osoby z najwyższego szczebla i z największych firm motoryzacyjnych.

  Na uwagę zasługuje również fakt, że dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym konferencja AutoEvent stała się najnowocześniejszą platformą biznesową. Uczestnicy dzięki specjalnemu programowi do umawiania i obsługi spotkań B2B (rozmowy bilateralne) tuż po rejestracji mogą w pełni zarządzać swoimi spotkaniami w czasie rzeczywistym i na długo wcześniej zaplanować swój terminarz.  

  Podsumowując, w trakcie każdego spotkania uczestniczy około 250 osób, odbywa się ponad 300 rozmów kooperacyjnych B2B i wystawa branżowa. W tym roku AutoEvent zapowiada się niezwykle interesująco ponieważ mimo, że do spotkania pozostało ponad 80 dni to swój udział już potwierdzili: Polaris Poland, Mitsubishi Electric, 3M, Hirschvogel Components Poland, WABCO Polska, Kirchhoff Polska,  KUKA, Oerlikon Balzers Coating Poland,  Dekra Polska, Gravotech, Elokon Polska, tesa tape,  SILS Centre Gliwice,  EJOT Polska, Exact Systems, Schnellecke Polska,  Hays Poland, CADM Automotive, International Quick Service Polska,  INTERTEK Polska, INTERTEK Hungary, Intertek Deutschland, GERDA HYDOMAT, Koneckie Zakłady Odlewnicze,  BEJ-POL, DB Schenker, Crido Taxand, Elokon, EDISON, Spółdzielnia Pionier, CSF Poland, CH2M HILL Polska.

  Statystyki odwiedzin strony www.autoevent.pl

  – Jak pokazują statystyki zainteresowanie konferencją jest ogromne, a przecież to dopiero preludium do AutoEvent 2015. – mówi Ireneusz Piekarniak, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu z Polskiej Izby Motoryzacji. – Siedemdziesięciu zgłoszonych uczestników na 3 miesiące przed terminem to naprawdę imponujący wynik ale nas on nie dziwi, ponieważ stali bywalcy wiedzą, że tuż po rejestracji można już umawiać spotkania kooperacyjne oraz dodatkowo skorzystać z niższych cen uczestnictwa, które dostępne są wyłącznie do 14 maja 2015. Nie mogę już doczekać się momentu, kiedy Polska Izba Motoryzacji zdradzi lukratywne szczegóły spotkania. – dodaje.

  Motywem przewodnim Konferencji AutoEvent 2015 będą innowacje oraz nowoczesne technologie, dodatkowo zostanie przedstawiony program wsparcia dla budowy centrów kompetencji w przemyśle motoryzacyjnym oraz systemy finansowania. W trakcie spotkania jak co roku zostanie zorganizowana wystawa branżowa prezentująca najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane całemu sektorowi Automotive oraz cieszące się dużą popularnością spotkania kooperacyjne.

  WWW.AUTOEVENT.PL