Mata wchłaniająca MEWA Multitex®. Czysto, pewnie, pojemnie

Mata wchłaniająca MULlTITEX® firmy MEWA absorbuje plamy oleju, kałuże wody oraz  wszelkie wycieki. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzekw warsztatach i na stanowiskach pracy w zakładach produkcyjnych, do zbierania cieczy z wycieków w miejscach napraw i konserwacji, jak również w otoczeniu maszyn i urządzeń.

„Miska olejowa“ wielkości dużej chusty stanowi perfekcyjne rozwiązanie, nadające się do zastosowania we wszystkich branżach, gdzie powstają wycieki cieczy w postaci oleju czy wody. Mata MEWA MULTITEX® chroni w sposób optymalny maszyny, stanowisko pracy i posadzkę przed zabrudzeniami i działaniem cieczy będących substancjami niebezpiecznymi.

Tekstylna matawchłaniająca waży 600 g, ma rozmiary 60 cm na 90 cm i jest w stanie wchłonąć od 2,5 l do 3,0 l cieczy. Oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, ciecze chłodząco-smarujące oraz ługi gromadzone są w rdzeniu ssącym. Kilka mat, ułożonych jedna obok drugiej, pozwala w niezawodny sposób zabezpieczyć także większą powierzchnię. Mata MEWA MULTITEX® jest produktem tekstylnym przeznaczonym do wielokrotnego zastosowania. Mata jest prana, co pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie. Stanowi to ekonomiczne rozwiązanie dla zakładów i przedsiębiorstw, które chcą uniknąć niebezpiecznych odpadów i nakładów związanych z ich usuwaniem. Maty MEWA MULTITEX®  nie są odpadami w rozumieniu ustawy o odpadach, albowiem zabrudzone maty, w odstępach czasowych ustalonych w umowie z klientem, odbierane są przez firmę MEWA, która pierze je w sposób ekologiczny, po czym maty ponownie wracają do klienta.                                                       

www.mewa-service.pl