METAL 2021 w Targach Kielce nabiera rozpędu

Jesienią pawilony wystawiennicze Targów Kielce wypełnią technologie, maszyny i urządzenia, a przede wszystkim międzynarodowi przedstawiciele branży odlewniczej, którzy jednogłośnie przyznają, że udany biznes oparty jest na bezpośrednim spotkaniu. 

W październiku odbędzie się jedno z największych wydarzeń wystawienniczych poświęcone branży odlewniczej: projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń odlewniczych, materiałom formierskim czy maszynom do odlewania. Ogromnymi atutami potężnej wystawy są innowacyjność i możliwość wymiany doświadczeń. Połączenie prezentacji z bezpośrednimi rozmowami to udany przepis na biznesowy sukces. 

– W przestrzeniach targowych spotykają się najwięksi międzynarodowi gracze, od dawna funkcjonujący w tej dziedzinie gospodarki. W wydarzeniu biorą udział firmy między innymi
z Niemiec, Włoch, Czech, Szwajcarii, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji i Chin,
a samo wydarzenie stało się swoistym pomostem łączącym wschód z zachodem. To przestrzeń dla biznesu, dla dobrych relacji biznesowych – mówi Piotr Pawelec, dyrektor projektu Metal.

Targi to także ogromna dawka merytoryki, dlatego podczas każdej edycji nie może zabraknąć konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi, seminariów, spotkań matchmakingowych i networkingowych.

W gronie tegorocznych znaleźli się już m.in.: METALS MINERALS, FOUNDRY SERVICE AGENCY, CAST METAL, PREC-ODLEW, METIMPEX, AGRATI (Włochy), Zakłady Górniczo-Metalowe ZĘBIEC, SPECTRO POLAND, JAP INDUSTRIES (Czechy), HERAEUS ELEKTRO-NITE POLSKA, SIM (Włochy), ELKON, KPR PRODLEW-KRAKÓW, MTM MODELE, FERROCORE (Słowenia).    

Jednocześnie z targami METAL, odbędą się towarzyszące im wystawy ALUMINIUM&NONFERMET oraz RECYKLING i CONTROL-TECH, które to dziś stanowią najważniejsze wydarzenia branży odlewniczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Warto podkreślić, że wśród dodatkowych wydarzeń znajdują się też Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT, które okazały się hitem wystawy w 2018 roku i zostały docenione przez wystawców i zwiedzających za ściśle biznesowy charakter. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://www.targikielce.pl/en/metal  oraz Profilu na LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/metal-trade-fair/ 

Na XXIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL zapraszamy
od 19 do 21 października do Targów Kielce.