Międzynarodowa giełda kooperacyjna b2fair dla wystawców i odwiedzajacych Targi Hanowerskie 2012

  W dniach 25-26.04.2012 r. w Hanowerze w Niemczech odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna b2fair. Impreza towarzyszyć będzie Targom Hanowerskim, największym (ponad 6000 wystawców) i najbardziej prestiżowym na świecie targom przemysłowym. Wezmą w niej udział podmioty z następujących branż:

  – automatyzacja procesów przemysłowych i produkcyjnych oraz budownictwa,

  – rozwiązania i technologie  IT dla przemysłu,

  – podwykonawstwo/poddostawcy maszyn, narzędzi, komponentów oraz systemów do budowy maszyn, urządzeń i pojazdów dla różnych gałęzi przemysłu,

  – energetyka konwencjonalna, odnawialna i wiatrowa, budowa i eksploatacja elektrowni i obiektów energetycznych, dostawy, transfer i dystrybucja energii,

  – technologie mikrosystemowe i nanotechnologie,

  – Cil Technica,

  – badania i rozwój.

   

  Giełda kooperacyjna stanowi doskonałą platformę umożliwiającą nawiązanie nowych międzynarodowych kooperacji, pozyskanie zleceń, klientów i dostawców, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz transferu wiedzy. Daje możliwość dużo szybszej i efektywniejszej weryfikacji potencjalnych klientów, dostawców czy kooperantów, w odróżnieniu od użycia tradycyjnego katalogu lub tradycyjnego aranżowania rozmów na stanowiskach targowych oraz testowania zainteresowania produktem/usługą firmy.

  Oficjalnym partnerem organizatorów giełdy (EIC Luxemburg) jest firma WINIARSKI Poland Germany Consult, wyznaczona jako koordynator dla firm z Polski.

  Podmioty zainteresowane serdecznie zapraszamy. W celu rejestracji prosimy kliknąć na poniższy link:

  www.b2faironline.com/HannoverMesse2012?A=100&E=88&Nc=209A&C=209&L=044

  Wszelkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować do:

  Ewa Kleemann-Wawrzinek

  Tel.  +49 30 21966038

  Fax: +49 30 21966174

  E-Mail: info@de.winiarski.eu