Napędy Commander: obecnie w ofercie z bezpłatną 5-letnią gwarancją

Napędy Commander

Firma Control Techniques wprowadziła do oferty bezpłatną, pięcioletnią gwarancję dla serii napędów Commander ogólnego zastosowania.

Klient, który kupi napędy Commander, będzie mógł po uprzednim zarejestrowaniu się bezpłatnie przedłużyć gwarancję produktu z dwóch do pięciu lat.

Nowa oferta dotyczy napędów Commander ogólnego przeznaczenia C200 i C300, upraszczających konfigurację i instalację. Firma deklaruje, że możliwość przedłużenia gwarancji z dwóch do pięciu lat to dowód wyjątkowej niezawodności i trwałości produktów. Kupując napędy, użytkownicy otrzymują poczucie bezpieczeństwa, które daje im pięcioletni okres gwarancji.

Dzięki wbudowanemu sterownikowi PLC, wyeliminowano konieczność stosowania zewnętrznych kontrolerów, a zakres mocy od 0,25 kW do 132 kW sprawia, że produkty te są doskonałym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań i mocy. Napędy serii Commander są znane z solidnej konstrukcji i odporności w wymagającym środowisku przemysłowym, jak również najmniejszych w swojej klasie wymiarów gabarytowych. Cechy te czynią je idealnym wyborem dla konstruktorów maszyn (OEM), integratorów systemów/rozwiązań (SI) i klientów finalnych (EU). W bardziej złożonych zastosowaniach oba modele można łączyć z opcjonalnymi modułami rozszerzeń Control Techniques.

Rodzina napędów Commander została ponownie wprowadzona do gamy produktów firmy pod koniec 2018 roku.

Anthony Pickering, prezes Control Techniques mówi: Przedłużenie okresu gwarancji w przypadku serii Commander świadczy o naszym zaufaniu do tego produktu, użytkownikom napędów daje natomiast dodatkowe zabezpieczenie. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że pozycja naszej firmy pozwala nam oferować tego typu rozwiązanie.


Źródło: Control Techniques