Nowe panele na modułowe tablice ze znakami bezpieczeństwa – narzędzie elastycznej komunikacji na terenie zakładu

Nowe panele na modułowe tablice ze znakami bezpieczeństwa stanowią platformy komunikacji wizualnej, na których zmieścić można do 4 znaków do stosowania na terenie zakładu. Panele mogą być wykorzystane jako nośniki istotnych komunikatów dotyczących bezpieczeństwa i zagrożeń na terenie zakładu dla pracowników i gości, a ich dodatkową zaletą jest wyjątkowa łatwość zmiany treści prezentowanych komunikatów i ich dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Do 4 znaków

Pracownicy odpowiedzialni za BHP i zarządzanie obiektem mogą wsuwać tablice z żądanymi komunikatami w prowadnice na pustych panelach, które z kolei umieścić można w dowolnym punkcie, np. ciągu komunikacyjnego. Dzięki temu pracownicy i goście widzą najważniejsze informacje dla danej strefy i będą wiedzieć, w jaki sposób bezpiecznie w niej postępować. Panele są wykonane z trwałych materiałów i dostępne w różnych formatach i wymiarach z przeznaczeniem do montażu na ścianie lub wieszania na drzwiach.

Zmiana treści w dowolnej chwili

Dzięki modułom na tablice bezpieczeństwa zmiana treści w zakresie BHP i zarządzania obiektem jest niezwykle łatwa. Wystarczy wysunąć tablicę z nieaktualną informacją i wsunąć nową, która ostrzega o nowych zagrożeniach, przypomina o środkach ostrożności czy zabrania zachowań, które stanowią zagrożenie. Maksymalnie elastyczne w zastosowaniu moduły na tablice bezpieczeństwa mogą także zawierać informacje o tymczasowych przejściach, a nawet prezentować ogólne informacje o firmie lub jej logo.

Druk na miejscu

Firma Brady może wydrukować i dostarczyć panele na tablice bezpieczeństwa według dowolnych specyfikacji zakładowych. Puste panele można wykorzystać jako nośniki tablic projektowanych przez zakładowych specjalistów BHP i zarządzania obiektem. W połączeniu z drukarką do etykiet znaków bezpieczeństwa i darmowym oprogramowaniem Brady Workstation oraz kasetami z etykietami/znakami do zadruku powstaje system projektowania i produkcji oznaczeń dostosowany do indywidualnych potrzeb zakładu.