Nowe strony FARO Europe

    FARO Europe uruchamia europejskiego bloga firmowego i strony w kilku serwisach społecznościowych. Dzięki nowym platformom komunikacyjnym firma FARO będzie informować o różnych wydarzeniach, projektach i trendach branżowych oraz przekazywać użytkownikom wiedzę w zakresie metrologii i technologii skanowania laserowego.

    „Ponieważ serwisy społecznościowe coraz bardziej zyskują na znaczeniu jako środek komunikacji, podjęliśmy decyzję o skorzystaniu także z tej możliwości prezentacji w sieci. Poprzez nasz nowy blog oraz obecność w serwisach Twitter i Facebook zamierzamy udostępnić naszym klientom, dystrybutorom oraz pracownikom platformę umożliwiającą uzyskiwanie informacji na temat metrologii i skanowania laserowego oraz dostęp do najnowszych wiadomości i wymianę pomysłów” — wyjaśnia Melanie Prengel, zajmująca w FARO Europe stanowisko regionalnego kierownika ds. marketingu.

    Blog jest dostępny na stronie http://blog.faro-europe.com. Użytkownicy serwisu Twitter mogą korzystać z informacji publikowanych przez FARO pod adresem http://twitter.com/faroeurope, użytkownicy serwisu Facebook na stronie http://www.facebook.com/FAROeu, a użytkownicy serwisu YouTube pod adresem http://www.youtube.com/faropoland.