XVIII edycja Warsztatów pod hasłem „Informatyka w przedsiębiorstwie produkcyjnym – System wspomagający zarządzanie eksploatacją i UR”

  W dniu 17 czerwca 2010 r. w Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjnym w Radomiu odbędzie się XVIII już edycja Warsztatów „Informatyka w przedsiębiorstwie produkcyjnym – System wspomagający zarządzanie eksploatacją i utrzymaniem ruchu” organizowana przez firmę Komtech Sp. z o.o. Patronat branżowy nad tym wydarzeniem objęło Wydawnictwo Inżynieria i Utrzymanie Ruchu. Tematem przewodnim spotkania będzie optymalizacja, efektywność i redukcja kosztów – w każdym niemalże obszarze działalności SUR. Przedstawione zostaną również praktyczne metody optymalizacji kosztów, wykorzystania zasobów ludzkich oraz opłacalności wprowadzania systemów informatycznych w zakładach produkcyjnych.

  Podczas Warsztatów zaprezentowane zostanie rozwiązanie klasy CMMS, stosowane w utrzymaniu ruchu w firmach różnych branż, jak również stworzona będzie platforma dyskusyjna praktyków na tematy przysparzające najwięcej problemów w codziennej działalności. Ponadto doświadczeni Konsultanci, aranżując sytuacje jakie mają miejsce w firmach produkcyjnych, pokażą możliwości i korzyści systemu informatycznego PREKON.

  Spotkanie dedykowane jest dla Prezesów i Członków Zarządów ds. UR, Szefów SUR, Dyrektorów i Kierowników ds. Produkcji, Głównych Mechaników, Inżynierów i Technologów oraz Szefów Działów Jakości i Koordynatorów TPM.

  Szczegóły spotkania odnajdą Państwo na stronie www.komtech.pl

  Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

  Komtech Sp. z o.o.

  tel. 48 36 88 300; fax 48 36 88 301

  prekon@komtech.pl

  www.komtech.pl