Nowy dostawca Plastigo

    Sukcesem zakończyły się rozmowy Plastigo z nowym dostawcą wtryskarek – azjatyckim  producentem Borche.  W grudniu bieżącego roku wtryskarki Borche znajdą się w nowej ofercie, która trafi do wszystkich klientów firmy.

    – Borche to firma o wielkim potencjale produkcyjnym i rozwojowym, mogąca pochwalić się obecnie szybkim tempem wzrostu wśród producentów azjatyckich. Bardzo cieszymy się z tej współpracy, ale to dla nas dopiero początek. Planujemy dalsze poszerzanie oferty handlowej i prowadzimy aktualnie rozmowy z uznanymi dostawcami, także z rynków europejskich. Tak jak obiecaliśmy, naszym celem jest jak najpełniejsze zaspokojenie oczekiwań naszych klientów, czyli przedstawienie im oferty atrakcyjnej cenowo i dobrej jakościowo – mówi Asteniusz Myśliwiec, Prezes Zarządu Asten Group, właściciela marki Plastigo.

    Mimo zakończenia współpracy z dotychczasowym dostawcą wtryskarek firmą Haitian, niezmienne pozostają wszystkie ustalenia z dotychczasowymi klientami. W kwietniu 2012 roku  zakończą się realizacje zamówionych przez klientów wtryskarek poprzedniego dostawcy. Plastigo nadal świadczy usługi serwisowe, prowadząc zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny zgodnie z zasadami współpracy ustalonymi z Haitianem.  

    www.plastigo.pl