Nowy małogabarytowy zawias o stałym momencie obrotowym firmy Southco zapewnia kontrolę położenia pokryw i ekranów

Najnowszy zawias wchodzący w skład rodziny ST Torque Cartridge Embedded Hinge firmy Southco zapewnia stały moment obrotowy przy małych wymiarach zewnętrznych. Nadaje się do zastosowań wszędzie tam, gdzie wymagane są małe siły tarcia. Model Torque ST-10P o średnicy zewnętrznej 10 mm i momencie obrotowym do 2 Nm, umożliwia łatwe pozycjonowanie małych elementów, takich jak pokrywy i ekrany oraz ich utrzymywanie ich w miejscu pod dowolnym kątem.

Zawias Southco ST-10P jest przeznaczony do zastosowań wymagających stałego momentu obrotowego. Jest produkowany w postaci wkładki do zamocowania w odlewanych korpusach z tworzywa sztucznego lub metalu oraz w korpusach blaszanych. Jego ukryta konstrukcja poprawia estetykę produktów w porównaniu z widocznymi zawiasami przeznaczonymi do montażu na powierzchni paneli.

“Zawias ST-10P Torque Cartridge Embedded firmy Southco wprowadza dodatkowe tarcie w aplikacjach pozycjonowania drzwiczek i paneli, a równocześnie charakteryzuje się małymi gabarytami i niską ceną” powiedział Stewart Beck, menadżer produktów globalnych. “Ukryta konstrukcja i duża ergonomia zawiasów serii ST Embedded Torque Cartridge zwiększa poczucie komfortu użytkownika, a prosta, wciskana konstrukcja ułatwia ich instalację.”


Southco