Od projektu po serwis. APS SA na targach Automaticon 2015

  Kompleksową ofertę skierowaną do energetyki i przemysłu prezentuje Automatyka Pomiary Sterowanie S.A podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2015.

  Od ponad 20 lat targi Automaticon są  największym, profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.  W tym roku 317 wystawców z kraju i z zagranic prezentuje  swoje osiągnięcia w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych; jest też bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów. APS SA  co roku uczestniczy w tym wydarzeniu.

  – To najważniejsze targi branży automatyki przemysłowej w Polsce, a udział w tej imprezie potwierdza –naszym zdaniem – dobrą kondycję i wiarygodność firmy, nastawienie na rozwój, na poszerzanie rynku, pozyskiwanie nowych  

  klientów, partnerów oraz podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów z 

  dotychczasowymi – mówi Jerzy Busłowski, wiceprezes APS SA.

  W tym roku APS prezentuje w Warszawie kompleksową – od projektu do serwisu – ofertę, adresowaną głównie do swoich stałych odbiorców z branży energetyki i przemysłu.

  – Ale myślimy też o pozyskiwaniu prac w  nowych dla nas branżach,  jak np. w gazownictwie – dodaje Jerzy Busłowski. – Tradycyjnie na stoisku APS  nie zabraknie przedstawicieli naszych firm partnerskich, którzy będą nas wspierać w prezentowaniu oferty produktowej.

  Spółka ma nadzieję, że jej stoisko wzbudzi zainteresowanie producentów, projektantów, integratorów oraz  inżynierów automatyków, elektryków i technologów z różnych branż i sektorów przemysłu.

  –  Liczymy na możliwość bezpośredniego spotkania z klientami, również  z tymi których znamy tylko z kontaktów telefonicznych i e-mailowych – dodaje wiceprezes spółki. – Ale naszym głównym celem jest zainteresowanie ofertą APS SA konkretnych inwestorów, również z zagranicy,  którzy poszukują rzetelnych i wiarygodnych firm wykonawczych.

  Targi to też bogate źródło wiedzy o trendach i kierunkach rozwoju automatyki i robotyki. Pierwszy dzień targów tradycyjnie jest Dniem Edukacyjnym – co roku bowiem odwiedza je kilkadziesiąt grup studenckich z całej Polski, w tym także z Politechniki Białostockiej. Targi odbywają się w dniach 17-20 marca w Warszawskim Centrum Expo XXI.