Odzież robocza MEWA DYNAMIC INDUSTRY

Odzież robocza jest często używana w najtrudniejszych warunkach i musi spełniać wymogi bezpieczeństwa. musi także być także wygodna. Taka jest też odzież z lokelcji MEWA DYNAMIC INDUSTRY, przeznaczona dla pracowników przemysłu. 

Inspirację dla odzieży roboczej MEWA DYNAMIC INDUSTRY stanowiła odzieżą turystyczna, stąd ubrania łączą w sobie dużą wygodę noszenia ze sportowym krojem. Ta odzież dobrze wygląda i ma modny krój, a przy tym jest bardzo wygodna, umożliwiając pracownikowi nawet najbardziej skomplikowane ruchy (np. pracę z rękami uniesionymi nad głową czy w przysiadzie). Zanim odzież taka zaoferowana zostanie klientom, testowana jest w najtrudniejszych warunkach.

Elementem odzieży MEWA DYNAMIC INDUSTRY jest np. kurtka robocza, wykonana z wytrzymałej tkaniny. Dzięki temu jest ona bardzo odporna na działanie czynników mechanicznych, a przy tym jest bardzo wygodna. Kurtka ma wiele praktycznych kieszeni do przechowywania niezbędnych narzędzi lub drobnych przedmiotów. Może być noszona także w połączeniu z innymi elementami odzieży, tworząc dopasowane i wygodne kombinacje ubrań. Na przykład ze spodniami ogrodniczkami – wysokiej jakości, wytrzymałymi spodniami roboczymi. Bezszwowa wstawka w kroku zapewnia większą sprawność i wygodę noszenia – nawet podczas schylania się czy klękania spodnie te zapewniają dużą swobodę ruchu. Podobnie jak kurtka, mają też wygodne kieszenie na różne drobiazgi.

Natomiast w letnie dni dobrze sprawdzą się szorty robocze MEWA DYNAMIC INDUSTRY, które doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając wygodę noszenia. Mają one wysoki tył, więc pochylanie się lub przyklękanie nie stanowią problemu dla noszącej je osoby. Podobnie, jak spodnie-ogrodniczki również szorty robocze maja bezszwową wstawkę w kroku. Oczywiście nieodłączny element stanowią również praktyczne kieszenie, które są dodatkowo wzmocnione. Na wierzchu natomiast jest naszyta specjalna kieszeń na calówkę.

Na życzenie klienta ubrania robocze mogą być zaopatrzone w logo danej firmy. Ułatwia to identyfikację jej pracowników i zarazem tworzy jednolity image firmy. Odzież roboczą firmy MEWA można wynająć. Dzięki temu pracownicy w firmie mają zawsze do dyspozycji czyste ubrania robocze, a koszty ich wynajmu są dla właściciela firmy bardziej przejrzyste i nie musi on się już troszczyć o zamawianie, pranie i wymianę ubrań roboczych dla swoich pracowników.

www.mewa-service.pl