Oscyloskopy i generatory Siglent

Stale rozszerzając zakres aparatury pomiarowej i laboratoryjnej firma Biall z Gdańska wprowadziła do oferty produkty firmy Siglent – jednego z największych producentów aparatury pomiarowej w Chinach. Firma ta produkuje przede wszystkim oscyloskopy cyfrowe, zarówno stacjonarne jak i przenośne, generatory funkcyjne/arbitralne, a także analizatory widma.

Oscyloskopy cyfrowe serii SDS1000C/CM/CFL charakteryzują się pasmem od 25MHz aż do 300MHz w najwyższych modelach, natomiast próbkowanie w czasie rzeczywistym wynosi do 2GSa/s. Dostępne są modele dwu- jak i czterokanałowe, przy czym te ostatnie (seria CFL) charakteryzują się panoramicznym, szerszym niż w pozostałych modelach, wyświetlaczem LCD. Urządzenia te wykonane są z materiałów wysokiej jakości, w oparciu o najnowsze technologie, a ich parametry i specyfikacja, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Współpraca z łatwym w obsłudze, ale dającym duże możliwości oprogramowaniem EasyScope to kolejny atut urządzeń Siglenta.

Seria skopometrów SHS1000 to zaawansowane urządzenia pomiarowe, charakteryzujące się galwaniczną izolacją kanałów, co do tej pory spotykane było tylko w sprzęcie z najwyższej półki, tj. Fluke’a, CA czy Tektronixa. Połączenie oscyloskopu cyfrowego o próbkowaniu 1GSa/s, multimetru o dużych możliwościach pomiarowych oraz rejestratora mierzonych parametrów sprawia, że te niewielkie jak na swoje możliwości urządzenia, spotkają się z uznaniem wielu użytkowników – zwłaszcza w przypadku konieczności prowadzenia pomiarów, w miejscach, gdzie trudno o zasilanie sieciowe, a gdzie liczy się duża dokładność pomiaru oraz możliwość obserwacji kształtu sygnału.

Kolejne pozycje w ofercie to generatory funkcyjne / arbitralne działające w oparciu o syntezę DDS wyposażone w dwa kanały wyjściowe. Urządzenia wyposażone są w kolorowe wyświetlacze LCD i ergonomiczne obudowy, a mnogość funkcji, w tym możliwość tworzenia własnych przebiegów (funkcja arbitralna), współpraca z PC (oprogramowanie EasyWave) sprawiają, że generatory te są niezwykle atrakcyjnymi pozycjami na rynku aparatury laboratoryjnej. Gdy zajdzie taka potrzeba, użytkownik może zdalnie sterować generatorem przy użyciu komputera.

Produkty firmy Siglent objęte są 36-miesięcznym okresem gwarancji.

www.biall.com.pl