Phoenix Contact zaprasza na Technology Days

Jest to już III edycja spotkania, które co roku przyciąga praktyków i inżynierów automatyki przemysłowej. Zaprezentujemy najnowsze technologie, które usprawnią zarówno proces projektowania systemów automatyki, jak i samej produkcji.

Zapraszamy do udziału menadżerów produkcji, inżynierów automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu oraz specjalistów i programistów PLC oraz środowiska Linux.

18-19 października  2018 w Łodzi odpowiemy na pytania:

  • jak powinna i może wyglądać innowacyjna produkcja?
  • jak można skutecznie wdrożyć nowoczesne technologie do produkcji, na przykładzie PLCnext Technology?
  • Dlaczego bezprzewodowa komunikacja przemysłowa może usprawnić produkcję?

Zaprezentujemy też innowacyjne rozwiązania i narzędzia, które już dziś usprawnią produkcję –  zupełnie nowe podejście do automatyzacji , czyli:

  • platformę programistyczną PLCnext Technology
  • serwis chmurowy PROFICLOUD
  • oprogramowanie narzędziowe PC WORX Engineer

W trakcie seminarium oraz części praktycznej  pokazane zostaną  zasady budowy, działania oraz diagnostyki przemysłowej komunikacji bezprzewodowej (Bluethoot, Wlan, Trusted Wireless, 3G , 4G/LTE). Szeroko omówione zostaną wymagania instalacyjne jakie powinna spełniać infrastruktura wykorzystywana w aplikacjach przemysłowych oraz sposób jej parametryzowania za pomocą dedykowanych narzędzi.

Pokażemy jak zabezpieczyć sieci produkcyjne i zrealizować bezpieczny zdalny dostęp do maszyn oraz  jak chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.

Drugiego dnia konferencji – po teoretycznym wprowadzeniu – odbędą się warsztaty praktyczne, które pozwolą naszym gościom na poznanie nowego standardu w automatyce – czyli PLCnext Technology – nowej, otwartej platformy pozwalającej na używanie preferowanego języka programowania (zarówno zgodnego z IEC61131, jaki i języków wysokiego poziomu). Przygotowaliśmy gotowe zestawy, na których pod okiem specjalistów z Phoenix Contact, uczestnicy zapoznają się i przetestują możliwości tej technologii oraz sposoby programowania.

Więcej informacji na stronie

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja na www.