PROTECH’08 za nami

  W dniach 19-20 listopada odbyły się  IV Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii PROTECH’08. Wystawa jest miejscem spotkań inżynierów reprezentujących wszystkie branże przemysłu związane z produkcją i technologią.

  Ponad 400 osób wzięło udział w towarzyszącym impriezie cyklu seminariów tematycznych: MAINTECH – inżynieria i utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych; ROBOTECH – automatyka, sterowanie, oprzyrządowanie, robotyka; SYSTECH – systemy informatyczne wspomagające zarządzanie produkcją oraz DESIGNTECH – projektowanie dla mechaniki i elektroniki.

  Tegoroczna edycja targów zgromadziła m.in. wielu producentów i dystrybutorów robotów. Zrobotyzowane stanowiska zaprezentowały takie firmy jak FANUC Robotics, ASTOR czy MPL Technology.

  Na zorganizowanej w Hali Stulecia wystawie odbyły się także Dni Kariery dla Inżynierów, w ramach których zaprezentowały się firmy zajmujące się profesjonalną rekrutacją. Dni Kariery były możliwością spotkania ze specjalistami w zakresie doradztwa personalnego.Podczas targów PROTECH-u rozstrzygnięto konkursy na Fabrykę Roku oraz Konstruktora Roku.

  Fabryką Roku został zakład Tyco Electronics Polska – producenta podzespołów elektronicznych, natomiast tytuł Konstruktora Roku przyznano firmie Carbon Design specjalizującej się w projektowaniu i produkcji pojazdów z kompozytów węglowo-kevlarowych.

  Szersza relacja, zdjęcia i filmy z targów PROTECH’08 już niebawem.