Queris wdrożył CMMS w Serpol-Comsetics

Queris ukończył kolejne wdrożenie swojego systemu CMMS (Queris RRM), z którego tym razem skorzystała firma Serpol-Cosmetics.

W ostatnich latach można zaobserwować znaczący wzrost zainteresowania rozwiązaniami klasy CMMS wśród polskich firm produkcyjnych. Osoby odpowiedzialne za organizację pracy działów utrzymania ruchu dostrzegają realne korzyści płynące z zastosowania tych systemów, więc coraz chętniej je wykorzystują.

W lutym do użytkowników systemu CMMS dołączyło przedsiębiorstwo Serpol-Cosmetics z Mieściska, którego dział UR został wyposażony w rozwiązanie firmy Queris. Producent zdecydował się na implementację rozszerzonej wersji oprogramowania wykorzystującej moduł kodów kreskowych usprawniający zarządzanie magazynem części zamiennych. Wykorzystanie dodatkowych funkcjonalności umożliwi uzyskanie jeszcze lepszych wyników w postaci lepszej organizacji całego działu i redukcji poziomu stanów magazynowych.

Serpol-Cosmetics jest producentem kosmetyków, chemii gospodarczej oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Produkty firmy można spotkać w największych sieciach handlowych w kraju (Tesco, Auchan, Biedronka, Piotr i Paweł i innych), jak i za granicą.