Seminaria w Szczecinie

  Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Politechnice Szczecińskiej organizuje bezpłatne seminaria dla przedsiębiorców. Spotkania odbędą się w dniach 16 – 17 grudnia br. w Szczecinie.

   

  Pierwsze seminarium ma tytuł „Technologie nakładania powłok na konstrukcje stalowe i źródła finansowania projektów inwestycyjnych dla firm z branży stalowej”.

  Przedstawiciel firmy Sciteex Sp. z o.o. przedstawi nowoczesne technologie nakładania powłok technologią natryskiwania cieplnego i natryskiwania elektrostatycznego.

  Drugie seminarium dotyczyć będzie automatyki produkcji i źródeł finansowania projektów wdrożeniowych w zakresie automatyzacji produkcji.

  Przedstawiciele firmy MPL Sp. z o.o. podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie automatyzacji produkcji i pokażą w jaki sposób efektywnie zwiększyć wydajność produkcji w Twojej firmie.

   

  Trzecie spotkanie dotyczyć będzie branży IT. Jego tytuł to „IT w sytuacji kryzysowej i dofinansowanie projektów informatycznych ze środków UE”

  W trakcie seminarium dla branży informatycznej i działów informatyki firm produkcyjnych i usługowych, wysokiej klasy specjalista i praktyk podzieli się swoimi doświadczeniem w zakresie zarządzania w sytuacji kryzysowej.

   

  Na każdym z seminariów, oprócz konkretnych technologii czy rozwiązań zaprezentowane zostaną programy wsparcia, w ramach których istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie wdrożenia prezentowanych technologii i rozwiązań.

  Więcej informacji o seminariach na stronie www.innowacje.ps.pl