ShareStock – internetowa platforma udostępniania stanów magazynowych

Inter Cars Przemysł należy do grupy Inter Cars S.A największego w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutora części zamiennych dla motoryzacji i wyposażenia warsztatowego. Bazując na potencjale handlowo-dystrybucyjnym i ponad 25 latach doświadczenia firmy Inter Cars, dział Inter Cars Przemysł wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i rynku.

Wprowadzając innowacyjne rozwiązania w szeroko pojętej optymalizacji kosztów magazynów technicznych Inter Cars Przemysł stworzył tzw. „ Magazyn techniczny jutra”, czyli ShareStock internetową platformę udostępniania stanów magazynowych. Użytkownicy tej platformy, czyli zarówno zakłady przemysłowe, jak i firmy handlowe udostępniają informację o częściach oferowanych do sprzedaży, co w efekcie tworzy największa bazę danych o częściach dla przemysłu. Daje ona możliwość pozbycia się niepotrzebnych części zalegających na magazynie, a z drugiej strony ułatwia dostęp do dużej bazy części przyśpieszając poszukiwanie trudno dostępnych produktów. Platforma internetowa ShareStock jest niezwykle pomocna w przypadku awarii, ponieważ znacznie skraca czas oczekiwania i poszukiwania części.

Jest to nowe podejście do biznesu związanego z obrotem częściami zamiennymi, łączy w sobie internetową giełdę, wyszukiwarkę produktów, wirtualny magazyn oraz jest integracją systemów informatycznych ERP klienta i dostawcy. Zakłady, które zdecydują się dołączyć do naszej platformy uzyskają dostęp do oferty złożonej przez innych partnerów w ramach jednej grupy. Dzięki temu otworzą przed sobą okno do niedostępnego do tej pory segmentu rynku.

– Bydgoszcz:

ul. Fordońska 246

85-766 Bydgoszcz

52 346 31 56

przemysl.bydgoszcz@intercars.eu

– Częstochowa

Inżynier Sprzedaży

665-230-145

przemysl.czestochowa@intercars.eu

– Łódź

Inżynier Sprzedaży

669-901-202

przemysl.lodz@intercars.eu

-Poznań

Inżynier Sprzedaży

665-391-812

przemysl.poznan@intercars.eu

– Warszawa

ul. Giełdowa 7/9

01-211 Warszawa

22 358 63 65

przemysl.warszawa@intercars.eu

– PARTNER HANDLOWY – HURTOWNIA TECHNICZNA J.PYTLAK M.KUHN

Al. Piłsudskiego 36A

64-610 Rogoźno

67 261 83 57