Southco wprowadza nowy zamek zatrzaskowy do drzwi TM-10-101-24

Firma Southco wprowadziła na rynek nowy zamek zatrzaskowy do drzwi TM-10-101-24. Ten montowany na powierzchni zamek zatrzaskowy otwiera się za pomocą prostego naciśnięcia przycisku i płynnego ćwierć obrotu, który wysuwa lub wsuwa trzpień do gniazda obok panelu. Ta metoda uruchamiania zapewnia, że zamek zatrzaskowy nie otworzy się przypadkowo, nawet pod dużym obciążeniem lub w nieprzewidywalnym środowisku.

Wykonany ze stali nierdzewnej klasy 316 i polerowany elektrolitycznie do gładkiego wykończenia, zapewnia również bardzo dobre wyczucie uruchamiania i estetykę. Intuicyjny, ale bezpieczny wygląd łączy się z piękną i trwałą konstrukcją, aby zapewnić wysokiej jakości wygląd i wrażenia z uruchamiania, które z pewnością docenią użytkownicy końcowi.

Zamek zatrzaskowy do drzwi TM-10-101-24 jest idealny do zastosowań takich jak drzwi na łodziach, gdzie użytkownicy potrzebują połączenia bezpieczeństwa, łatwości obsługi i estetyki. Elektropolerowane wykończenie i konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawiają, że wygląda i jest gładki pomimo długotrwałego narażenia na słoną wodę. Gniazdo zamku zatrzaskowego zawiera również nylonową wkładkę, która jeszcze bardziej poprawia wyczucie uruchamiania i zmniejsza zużycie elementów. Dzięki uruchamianiu za pomocą przycisku zamek zatrzaskowy pozostaje zabezpieczony na wzburzonej wodzie i nie otworzy się, nawet jeśli ładunek lub załoga przypadkowo na niego wpadną.

Montaż powierzchniowy sprawia, że zamek zatrzaskowy do drzwi TM-10-101-24 można łatwo zastosować w szerokiej gamie projektów. Jego zaokrąglony profil zewnętrzny zmniejsza również liczbę punktów zaczepienia, dzięki czemu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo pociągnięcia przez niego sprzętu lub odzieży. Zwiększa to bezpieczeństwo pasażerów i załogi.