System okablowania strukturalnego Multimedia Connect

C&C Partners rozszerzyło swoją ofertę o kompletną platformę okablowania strukturalnego produkowaną przez lidera francuskiego rynku firmę Multimedia Connect (MMC).

Multimedia Connect od lat oferuje system okablowania strukturalnego, znany i rozpoznawalny niemal na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza kompletny system okablowania strukturalnego: miedzianego oraz światłowodowego, jak również szafy teleinformatyczne. Szeroki zakres innowacyjnych produktów oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują najwyższe dopasowanie systemu do wymagań i potrzeb różnych środowisk IT, takich jak biurowce, zakłady przemysłowe, budynki użyteczności publicznej oraz centra przetwarzania danych.

Multimedia Connect nadaje 25-letnią  gwarancję niezawodności, dającą użytkownikowi pewność, że wszystkie aplikacje w sieci, którą posiada będą działały bezproblemowo.

Wieloletnie doświadczenie w powiązaniu z najwyższą jakością produktów zadecydowało, że Multimedia Connect jest od lat partnerem Air France. W budynkach administracyjnych i handlowych Air France zainstalowanych jest ponad 50 000 łączy kat. 6 U/FTP Ponadto, systemy okablowania strukturalnego MMC działają m.in. w zakładach Peugeot (kat. 6 A F/FTP), hypermarketach Leclerc i Mediamarkt we Francji i Holandii (kat. 6U/FTP), na lotnisku w Brukseli, a także na paryskich lotniskach Charles De Gaulle i Orly (kat. 6 F/FTP).

„Okablowanie strukturalne firmy MMC wprowadziliśmy ze względu na coraz większe oczekiwania klientów co do funkcjonalności, zastosowań oraz wymogów aplikacyjnych” mówi Łukasz Jankowski, Dyrektor Działu Marketingu C&C Partners. „Obserwowane zmiany rynkowe w zakresie produktów okablowania strukturalnego jednoznacznie podytkowane są zmianami polityki techniczno –dystrybucyjnej producentów. Tendencja przejścia od produktu do rozwiązania w tym sektorze rynku jest nadzwyczaj widoczna” dodaje Łukasz Jankowski.

Potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności okablowania MMC są certyfikaty z niezależnych laboratoriów badawczych Delta, ETL oraz Instytutu Łączności świadczące o zgodności z najnowszymi standardami okablowania strukturalnego ISO/IEC 11801, EN 50173, TIA/EIA 568.

Na rynku polskim C&C Partners będzie oferować wszystkie dostępne kategorie (klasy) okablowania skrętkowego: 5(e), 6, 6A, 7 oraz 7A, które w zależności od potrzeb użytkownika pozwalają na transmisję Ethernet z przepływnościami, zależnie od kategorii, od 100Mb/s do 100Gb/s oraz wspierające aplikacje PoE oraz PoEP. W wielu rozwiązaniach produkty MMC przewyższają standardowe wymagania norm, np. Multimedia Connect oferuje kable skrętkowe kat. 6 o paśmie przenoszenia 350MHz, kat. 6A 555MHz oraz kat. 7A 1500MHz.

www.ccpartners.pl