System paletowy HU

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ, CHROŃ ŚRODOWISKO I SIĘGAJ W PRZYSZŁOŚĆ

System HU przenosi ładunki do 200 kg na palecie i jest całkowicie elektrycznym rozwiązaniem. Nowy przenośnik jest dostarczany w postaci wstępnie zmontowanej w znormalizowanych modułach ze wstępnie zdefiniowaną logiką sterowania, co skraca czas konfiguracji i instalacji. Przenośnik HU ma solidną konstrukcję i szereg znormalizowanych narzędzi, które umożliwiają stworzenie inteligentnego przepływu procesu produkcji. Został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu jednocyfrowego średniego czasu naprawy (MTTR) oraz długiego średniego czasu pracy między awariami (MTBF).

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE

System przenośników HU zwiększa efektywność produkcji dzięki szerokiemu zakresowi znormalizowanych narzędzi umożliwiających stworzenie inteligentnych przepływów w procesie produkcji. Jest to w pełni cyfrowy system z możliwościami symulacji oraz monitorowaniem linii, który zapewnia dane OEE w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji linii produkcyjnej. Dane monitorowania mogą zostać później wykorzystane do identyfikacji odchyleń w stosunku do cyfrowo symulowanego „bliźniaka”. W efekcie umożliwia to zmniejszenie czasu przestojów z powodu nieplanowanych awarii. Przenośnik Twin Track do ciężkich ładunków jest dostarczany ze wstępnie zainstalowaną oraz zdefiniowaną logiką, która eliminuje konieczność projektowania rozwiązań sterujących.

CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNA I TRWAŁA KONSTRUKCJA

Rozwiązanie jest w pełni elektryczne i gwarantuje niski poziom hałasu. Posiada solidną i łatwą do serwisowania konstrukcję. Charakteryzuje się niskim zużyciem materiału, dzięki zastosowaniu takich elementów, jak stalowe łańcuchy sworzniowo-tulejkowe o niskim tarciu do napędu palet.
Przenośnik jest wyposażony w szereg interfejsów komunikacyjnych i inteligentne silniki. W efekcie system zapewnia trwałe rozwiązanie o średnim czasie między awariami wynoszącym 12 000 godzin pracy oraz oszczędność energii do 50%.

STREFY PODWÓJNEJ PRĘDKOŚCI

W celu zwiększenia możliwej produkcji przenośnik HU jest wyposażony w strefy Dual Speed, które skracają czas wymiany palet o 50%. Palety opuszczają punkt procesu ze zwiększoną prędkością, skracając czas oczekiwania między paletami wychodzącymi i wchodzącymi do kolejnego punktu procesu, co zwiększa produkcję nawet o 10%.