Targi ENERGETAB2013 zakończone

    Prawie 21 tys. osob odwiedziło 26. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2013, które trwały od 17 do 19 września 2013 r.

    Na targach prezentowało się ponad 700 wystawców z 18 krajów Europy i Azji. Prezentowane podczas targów produkty oraz przygotowywane konferencje, sympozja oraz prezentacje z pewnością zadowoliły szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi.

    Wśród wystawców były obecne dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

    Na targach prezentowało się wiele nowych firm krajowych i zagranicznych, chcących zademonstrować najnowsze rozwiązania, szczególnie związane z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii czy podniesieniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii, w tym na przykład do celów oświetlenia dróg, obiektów przemysłowych, itp.

    Emocji nie zabrakło również podczas ogłaszania rezultatów prestiżowego konkursu targowego, do którego wystawcy zgłosili swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty.