To się opłaca – odzież robocza do wynajęcia w firmie MEWA

Od 2016 r. MEWA oferuje w Polsce zakładom i firmom działającym w przemyśle i rzemiośle oraz warsztatom samochodowym odzież roboczą do wynajęcia.

Odzież robocza, podobnie jak czyściwa bawełniane wielokrotnego użytku, oferowana jest w ramach tzw. pełnej usługi, tzn. jest dostarczana do klienta, zabrudzone ubrania są odbierane i prane, a następnie, już czysta odzież, odsyłana jest do ponownie do klienta. Jeśli to konieczne, wykonywane są też niezbędne naprawy odzieży. Odzież może być także zaopatrzona w logo firmy, co sprawia, że je pracownicy jednoznacznie odróżniają się od konkurencji. Taki system jest praktyczny i opłacalny dla klienta, bowiem nie musi on ciągle kupować nowej odzieży dla swoich pracowników i martwić się o jej pielęgnację, a firma MEWA doradzi, jak odpowiednio dobrać odzież dla pracowników.

Dwukolorowa odzież z kolekcji PERFORMANCE – dopasowana do pracownika, wygodna i zao-patrzona w kieszenie, schowki oraz wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych (np. kolana, łokcie) na działanie czynników mechanicznych. (Fot. MEWA)

W Polsce MEWA oferuje dwie kolekcje: PERFORMANCE i TRENDLINE.  Linia PERFORMANCE przeznaczona jest do zastosowania w przemyśle i rzemiośle. MEWA TRENDLINE to propozycja dla firm budowlanych. Zasadniczo dwukolorowa kolekcja PERFORMANCE obejmuje kurtki, kamizelki, spodnie ze ściągaczem i tzw. spodnie ogrodniczki w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. W kolekcji MEWA TRENDLINE np. wzmocnienia na kolanach, wszywane plisy do podtrzymywania podwiniętego rękawa czy odblaskowe lamówki, wykonane są w kolorze kontrastującym z pozostałymi elementami danego ubrania. Tym samym połączono funkcjonalność z modnym wyglądem: w licznych kieszeniach można bezpiecznie schować wiele przedmiotów. Elementy chroniące przed otarciem oraz wzmocnienia na kolanach chronią osobę noszącą dane ubranie robocze, a odblaskowe lamówki zwiększają bezpieczeństwo pracowników po zmroku.

W swojej ofercie MEWA ma także ubrania robocze dla kobiet. (Fot. MEWA)